Розклад і результати матчів першого туру кваліфікації Ліги чемпіонів

З цієї стадії у боротьбу за груповий етап вступають команди Сергія Реброва, Романа Григорчука і Мар'яна Шведа

У вівторок, 9 липня стартує перший кваліфікаційний раунд Ліги чемпіонів сезону 2019/2020 років. З цієї стадії боротьбу в турнірі починають три представники України – Сергій Ребров, який очолює "Ференцварош", Роман Григорчук з "Астани", а також Мар'ян Швед, який представляє "Селтік". Відзначимо, що вже відома подальша сітка турніру – результати жеребкування другого раунду кваліфікації опубліковані на нашому сайті. Додамо, що київське "Динамо" стартує в Лізі чемпіонів з третього раунду кваліфікації. Динамівці дізнаються свого першого суперника 22 липня.

Сексапільна блондинка з фіналу Ліги чемпіонів намагалася повторити свій трюк на Кубку Америки

Матчі-відповіді пройдуть через тиждень на полях команд, які перший матчі проводять у гостях.

Вівторок, 9 липня

16:00 Астана (Казахстан) – ЧФР Клуж (Румунія)

17:00 Арарат-Вірменія (Вірменія) – АИК (Швеція)

19:00 Калью (Естонія) – Шкендія 79 (Македонія)

19:00 ХІК (Фінляндія) – ХБ Торсхавн (Фарери)

20:45 Сараєво (Боснія) – Селтік (Шотландія)

21:00 Дюделанж (Люксембург) – Валлетта (Мальта)

21:00 Нью-Сейнтс (Уельс) – КФ Феронікелі (Косово)

21:00 Судува (Литва) – Црвена Звезда (Сербія)

В тренді

Среда, 10 липня

18:30 Партизани (Албанія) – Карабах (Азербайджан)

20:00 БАТЕ (Білорусь) – Пяст Гливице (Польша)

20:00 Шериф (Молдова) – Сабуртало Тбілісі (Грузія)

21:00 Ференцварош (Угорщина) – Лудогорець (Болгарія)

21:15 Слован Братислава (Словакія) – Сутьєска (Чорногорія)

21:45 Дандолк (Ірландія) – ФК Рига (Латвія)

21:45 Лінфілд (Північна Ірландія) – Русенборг (Норвегія)

23:00 Валюр (Ісландія) – Марібор (Словенія)

Нагадаємо, фінальний матч турніру між "Ліверпулем" і "Тоттенхемом" завершився перемогою ліверпульського клубу з рахунком – 2: 0. "Ліверпуль" в шостий раз став переможцем турніру. Рахунок у матчі на перших хвилинах відкрив Мохамед Салах, який реалізував пенальті, а в кінцівці зустрічі Орігі встановив остаточний рахунок.

Реклама
Найважливіші та найцікавіші новини завжди під рукою
Спорт Сьогоднi в telegram-каналi Пiдпишись на RSS-канал Спорт Сьогоднi на Google News
Більше новин
Реклама
Спортивні красуні
Більше красунь
Останні новини
Більше новин
Медальний залік Токіо-2020
#Позиція
Країна
Золото
Срібло
Бронза
Всього
1
flag  Китай КитайCN
15
7
9
31
2
flag  Японія ЯпоніяJP
15
4
6
25
3
flag  США СШАUS
14
14
10
38
4
flag  ОКР ОКРROC
8
11
9
28
5
flag  Австралія АвстраліяAU
8
2
10
20
6
flag  Велика Британія Велика БританіяGB
5
7
6
18
7
flag  Південна Корея Південна КореяKR
4
3
5
12
8
flag  Франція ФранціяFR
3
5
3
11
9
flag  Німеччина НімеччинаDE
3
3
7
13
10
flag  Італія ІталіяIT
2
7
10
19
Всі медалі
Літні Ігри в Токіо
дній
годин
хвилин
секунд
До закриття Олімпіади
Новини з Токіо
Опитування
Рейтинг
Найбільш високооплачувані спортсмени на Олімпіаді-2020
1
Кевін Дюрант (баскетбол) Кевін Дюрант (баскетбол)
$75 млн
2
Наомі Осака (теніс) Наомі Осака (теніс)
$60 млн
3
Даміан Лиллард (баскетбол) Даміан Лиллард (баскетбол)
$40,5 млн
4
Новак Джокович (теніс) Новак Джокович (теніс)
$34,5 млн
5
Рорі Макілрой (гольф) Рорі Макілрой (гольф)
$32 млн
6
Девін Букер (баскетбол) Девін Букер (баскетбол)
$30,5 млн
7
Кеї Нісікорі (теніс) Кеї Нісікорі (теніс)
$30,5 млн
8
Кріс Міддлтон (баскетбол) Кріс Міддлтон (баскетбол)
$27 млн
9
Джру Холідей (баскетбол) Джру Холідей (баскетбол)
$23 млн
Дивитись весь рейтинг
Дівчата покеру
PokerMatch

Олена
Мироненко

Україна
Фото красуні
Рейтинг
Топ-10 кращих боксерів незалежно від вагової категорії
1
Сауль Альварес Сауль Альварес
2
Теренс Кроуфорд Теренс Кроуфорд
3
Тайсон Ф'юрі Тайсон Ф'юрі
4
Еррол Спенс Еррол Спенс
5
Ентоні Джошуа Ентоні Джошуа
6
Генадій Головкін Генадій Головкін
7
Джермалл Чарло Джермалл Чарло
8
Оскар Вальдес Оскар Вальдес
9
Деметріус Андраде Деметріус Андраде
10
Наоя Іноуе Наоя Іноуе
Покер - це спорт!
Новини покеру

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти