Розклад і результати матчів першого кваліфікаційного раунду Ліги Європи

За підсумками даного раунду визначиться перший суперник луганської "Зорі"

9 липня стартували матчі першого раунду кваліфікації Ліги Європи сезону 2019/2020 років. Відповідні зустрічі відбудуться на полях команд, які перші зустрічі проводить в гостях. Перший представник України стартує в Лізі Європи з другого раунду – луганська "Зоря" зустрінеться з переможцем пари "Будучность" (Чорногорія) – "Нарва-Транс" (Естонія). Всі результати жеребкування другого раунду кваліфікації Ліги Європи.

"Карлики" в єврокубках: час листонош, педіатрів і X-Factor з Полтавою

Вівторок, 9 липня

Сент-Джозефс (Гібралтар) – Рейнджерс (Шотландія) – 0:4

Гзіра (Мальта) – Хайдук (Хорватія) – 0:2

ЦСКА Софія (Болгарія) – Титоград (Чорногорія) – 4:0

Середа, 10 липня

18:55 Женесс (Люксембург) – Тобол (Казахстан) – 0:0

Четвер, 11 липня

Пюнік (Вірменія) – Шкупі (Північна Македонія) – 3:3

Ордабаси (Казахстан) – Торпедо Кутаїсі (Грузія) – 1:0

Вентспілс (Латвія) – Теута (Албанія) – 3:0

Алашкерт (Вірменія) – Македонія ДП (Північна Македонія) – 3:1

АЕК Ларнака (Кіпр) – Петрокуб (Молдова) – 1:0

Лячі (Албанія) – Хапоель Беер-Шева (Ізраїль) – 1:1

Нарва-Транс (Естонія) – Будучность Подгоріца (Чорногорія) – 0:2

КуПС (Фінляндія) – Вітебськ (Білорусь) – 2:0

Саба (Азербайджан) – Університатя Крайова (Румунія) – 2:3

Флора (Естонія) – Раднічкі Ніш (Сербія) – 2:0

Бальцана (Мальта) – Домжале (Словенія) – 3:4

Ружомберок (Словаччина) – Левскі (Болгарія) – 0:2

Тракай (Литва) – Клаксвік (Фарери) – 1:1

Академія Пандєв (Північна Македонія) – Зрінськи Мостар (Боснія) – 0:3

Бранн (Норвегія) – Шемрок Роверс (Ірланлія) – 2:2

Брондбю (Данія) – Інтер Турку (Фінляндія) – 4:1

Дебрецен (Угорщина) – Кукесі (Албанія) – 3:0

Динамо Тбілісі (Грузія) – УЕ Енгордані (Андорра) – 6:0

Кауно Жалгіріс (Литва) – Аполлон (Кіпр) – 0:2

В тренді

Крусейдерс (Північна Ірландія) – Б36 Торсхавн (Фарери) – 2:0

Лієпая (Латвія) – Динамо Мінськ (Білорусь) – 1:1

Маккабі Хайфа (Ізраїль) – Мура (Словенія) – 2:0

Мальме (Швеція) – Балліміна (Північна Ірландія) – 7:0

Мольде (Норвегія) – КР Рейк'явік (Ісландія) – 7:1

Радник Бієліна (Боснія) – Спартак Трнава (Словаччина) – 2:0

Сперанца (Молдова) – Нефтчі (Азербайджан) – 0:3

Шахтар Солігорськ (Білорусь) – Хіберніанс (Мальта) – 1:0

Фолу (Люксембург) – Чихура (Грузія) – 1:2

Коннах Куей (Уельс) – Кілмарнок (Шотладнія) – 1:2

Олімпія Любляна (Словенія) – РФШ (Латвія) – 2:3

Дунайська Стреда (Словаччина) – Краковія (Польща) – 1:1

Зета (Чорногорія) – МОЛ Віді (Угорщина) – 1:5

Стяуа (Румунія) – Мілсамі (Молдова) – 2:0

ФК Європа (Гібралтар) – Легія (Польща) – 0:0

Чукарички (Сербія) – Бананц (Вірменія) – 3:0

Абердін (Шотландія) – РоПС (Фінляндія) – 2:1

Кліфтонвілл (Північна Ірландія) – Гаугесун (Норвегія) – 0:1

Корк Сіті (Ірландія) – Прогрес Нідеркорн (Люксембург) – 0:2

Сент-Патрікс Атлетік (Ірландія) – Норрчепінг (Швеція) – 0:2

Гонвед (Угорщина) – Жальгіріс (Литва) – 3:1

Широкі Брієг (Боснія) – Кайрат Алмати (Казахстан) – 1:2

Брейдаблік (Ісландія) – Вадуц (Ліхтенштейн) – 0:0

Стьярнан (Ісландія) – Левадія (Естонія) – 2:1

Нагадаємо, що Лігу Європи 2019 року виграв лондонський "Челсі". У фінальному матчі, який відбувся у Баку, "Челсі розгромив лондонський "Арсенал"- 4:1.

Реклама
Найважливіші та найцікавіші новини завжди під рукою
Спорт Сьогоднi в telegram-каналi Пiдпишись на RSS-канал Спорт Сьогоднi на Google News
Більше новин
Реклама
Спортивні красуні
Більше красунь
Останні новини
Більше новин
Медальний залік Токіо-2020
#Позиція
Країна
Золото
Срібло
Бронза
Всього
1
flag  Китай КитайCN
32
21
16
69
2
flag  США СШАUS
25
29
21
75
3
flag  Японія ЯпоніяJP
19
6
11
36
4
flag  Австралія АвстраліяAU
14
4
16
34
5
flag  ОКР ОКРROC
13
21
18
52
6
flag  Велика Британія Велика БританіяGB
13
17
13
43
7
flag  Німеччина НімеччинаDE
8
8
14
30
8
flag  Франція ФранціяFR
6
10
8
24
9
flag  Нідерланди НідерландиNL
6
8
8
22
10
flag  Південна Корея Південна КореяKR
6
4
9
19
Всі медалі
Літні Ігри в Токіо
дній
годин
хвилин
секунд
До закриття Олімпіади
Новини з Токіо
Рейтинг
Найбільш високооплачувані спортсмени на Олімпіаді-2020
1
Кевін Дюрант (баскетбол) Кевін Дюрант (баскетбол)
$75 млн
2
Наомі Осака (теніс) Наомі Осака (теніс)
$60 млн
3
Даміан Лиллард (баскетбол) Даміан Лиллард (баскетбол)
$40,5 млн
4
Новак Джокович (теніс) Новак Джокович (теніс)
$34,5 млн
5
Рорі Макілрой (гольф) Рорі Макілрой (гольф)
$32 млн
6
Девін Букер (баскетбол) Девін Букер (баскетбол)
$30,5 млн
7
Кеї Нісікорі (теніс) Кеї Нісікорі (теніс)
$30,5 млн
8
Кріс Міддлтон (баскетбол) Кріс Міддлтон (баскетбол)
$27 млн
9
Джру Холідей (баскетбол) Джру Холідей (баскетбол)
$23 млн
Дивитись весь рейтинг
Дівчата покеру
PokerMatch

Олена
Мироненко

Україна
Фото красуні
Рейтинг
Топ-10 кращих боксерів незалежно від вагової категорії
1
Сауль Альварес Сауль Альварес
2
Теренс Кроуфорд Теренс Кроуфорд
3
Тайсон Ф'юрі Тайсон Ф'юрі
4
Еррол Спенс Еррол Спенс
5
Ентоні Джошуа Ентоні Джошуа
6
Генадій Головкін Генадій Головкін
7
Джермалл Чарло Джермалл Чарло
8
Оскар Вальдес Оскар Вальдес
9
Деметріус Андраде Деметріус Андраде
10
Наоя Іноуе Наоя Іноуе
Покер - це спорт!
Новини покеру

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти