24 вересня 19:30
Колос --
Ворскла --
25 вересня 14:00
Олександрія --
Маріуполь --
25 вересня 17:00
Шахтар --
Верес --
25 вересня 19:30
Рух --
Динамо --
26 вересня 14:00
Минай --
Львів --
26 вересня 17:00
Дніпро-1 --
Зоря --
26 вересня 19:30
Десна --
Металіст 1925 --
27 вересня 19:30
Чорноморець --
Інгулець --
2 жовтня 00:00
Динамо --
Шахтар --
2 жовтня 00:00
Зоря --
Десна --
2 жовтня 00:00
Колос --
Чорноморець --
2 жовтня 00:00
Ворскла --
Інгулець --
2 жовтня 00:00
Львів --
Дніпро-1 --
2 жовтня 00:00
Верес --
Олександрія --
2 жовтня 00:00
Маріуполь --
Рух --
2 жовтня 00:00
Металіст 1925 --
Минай --
28 вересня 19:45
Аякс --
Бешикташ --
28 вересня 19:45
Шахтар --
Інтер --
28 вересня 22:00
ПСЖ --
Манчестер Сіті --
28 вересня 22:00
Лейпциг --
Брюгге --
28 вересня 22:00
Порту --
Ліверпуль --
28 вересня 22:00
Мілан --
Атлетіко --
28 вересня 22:00
Боруссія Д --
Спортинг --
28 вересня 22:00
Реал --
Шериф --
29 вересня 19:45
Аталанта --
Янг Бойз --
29 вересня 19:45
Зеніт --
Мальме --
29 вересня 22:00
Баварія --
Динамо --
29 вересня 22:00
Бенфіка --
Барселона --
29 вересня 22:00
Манчестер Юнайтед --
Вільярреал --
29 вересня 22:00
Вольфсбург --
Севілья --
29 вересня 22:00
Зальцбург --
Лілль --
29 вересня 22:00
Ювентус --
Челсі --

Визначився суперник "Зорі" і інші пари плей-офф Ліги Європи

Луганський клуб за путівку до групового етапу турніру посперечається з "Еспаньолом"

У четвер завершилися матчі-відповіді третього кваліфікаційного раунду Ліги Європи, за підсумками яких визначилися всі учасники плей-офф раунду єврокубку. На жаль, на цій стадії Україна вже втратила одну команду – "Маріуполь" за сумою двох зустрічей програв голландському АЗ і вилетів з Ліги Європи.

Огляд матчу АЗ – "Маріуполь" 4:0

Реклама

Зате боротьбу за груповий етап продовжує луганська "Зоря", яка в матчі-відповіді обіграла ЦСКА і вийшла на іспанський "Еспаньол". Матчі цієї стадії відбудуться 22 і 29 серпня.

Огляд матчу "Зоря" – ЦСКА – 1:0

Всі пари плей-офф раунду Ліги Європи:

Реклама

Шлях чемпіонів

"Судува" (Литва) – "Ференцварош" (Угорщина)

"Копенгаген" (Данія) – "Рига" (Латвія)

"Селтік" (Шотландія) – АІК (Швеція)

"Арарат-Вірменія" (Вірменія) – "Дюделанж" (Люксембург)

"Лудогорець" (Болгарія) – "Марібор" (Словенія)

"Лінфілд" (Північна Ірландія) – "Карабах" (Азербайджан)

"Слован" (Словаччина) – ПАОК (Греція)

"Астана" (Казахстан) – БАТЕ (Білорусь)

Основний шлях

"Торіно" (Італія) – "Вулверхемптон" (Англія)

АЕК (Греція) – "Трабзонспор" (Туреччина)

"Легія" (Польща) – "Рейнджерс" (Шотландія)

"Фейеноорд" (Нідерланди) – "Хапоель" (Беер-Шева, Ізраїль)

"Стяуа" (Румунія) – "Гімарайнш" (Португалія)

"Гент" (Бельгія) – "Рієка" (Хорватія)

ПСВ (Нідерланди) – "Аполлон" (Кіпр)

"Еспаньол" (Іспанія) – "Зоря" (Україна)

"Партизан" (Сербія) – "Мольде" (Норвегія)

"Брага" (Португалія) – "Спартак" (Москва, Росія)

"Мальме" (Швеція) – "Бней Ієгуда" (Ізраїль)

"Страсбург" (Франція) – "Айнтрахт" (Німеччина)

"АЗ Алкмар" (Нідерланди) – "Антверпен" (Бельгія)

Зазначимо, вже відомо, що в груповому турнірі Ліги Європи від України виступить як мінімум дві команди – "Олександрія" та "Динамо". Кияни опинилися в ЛЄ після того, як вилетіли з Ліги чемпіонів, поступившись за сумою двох зустрічей "Брюгге" (0:1, 3:3). У Лізі Європи "Динамо" зіграє вже без Олександра Хацкевича, який напередодні був відправлений у відставку.

Читайте також:

Реклама
Найважливіші та найцікавіші новини завжди під рукою
Спорт Сьогоднi в telegram-каналi Пiдпишись на RSS-канал Спорт Сьогоднi на Google News

Рекомендації

Більше новин
Реклама
Історія однієї фотографії
Більше крутих фотографій
Спортивні історії
Хочу ще
Спортивні красуні
Більше красунь
Останні новини
Більше новин
БІЙ РОКУ
1xbet

Усик проти
Джошуа

Ставки на бій
Битва супертяжів
25 вересня
До бою Усик - Джошуа
Новини боксу
Дівчата покеру
PokerMatch

Фатіма
Де Мело

Нідерланди
Фото красуні
Рейтинг популярності
Наші спортсмени в Instagram
1
Василь Ломаченко Василь Ломаченко
1970К
2
Олександр Зінченко Олександр Зінченко
1436К
3
Олександр Усик Олександр Усик
1088К
4
Андрій Шевченко Андрій Шевченко
1007К
5
Еліна Світоліна Еліна Світоліна
804К
6
Іван Редкач Іван Редкач
666К
7
Володимир Кличко Володимир Кличко
625К
8
Андрій Лунін Андрій Лунін
504К
9
Дар'я Білодід Дар'я Білодід
501К
10
Олексій Торохтій Олексій Торохтій
429К
Рейтинг ТОП-100
Покер - це спорт!
Новини покеру
Чемпіонат України
#
Команда
І
Г
О
1
8
23:2
22
2
8
19:4
19
3
8
12:12
16
4
8
13:8
16
5
8
15:7
15
7
8
16:9
14
8
8
8:8
11
9
8
6:10
8
10
7
5:12
8
11
8
8:14
7
13
7
5:9
6
16
8
4:13
3
Показати бiльше
Пʼятниця, 24 вересня

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти