Молодіжна збірна України виграла Antalya Cup

27 січня 2015, 11:01

У вирішальному матчі наші зіграли внічию з Іраном

Молодіжна збірна України завершила свої виступи на міжнародному товариському турнірі Antalya Cup. Нагадаємо, в турнірі брали участь всього три команди – крім українців, це албанці і іранці. Збірна Албанії поступилася Ірану з рахунком 1:2, а "синьо-жовтим" – 0:2. Завдяки кращій різниці м'ячів, в очному протистоянні з Іраном нашої збірної для перемоги в турнірі було достатньо і нічиєї, якої команда Ковальця і домоглася.

Україна вийшла вперед вже на 26-й хвилині, знову відзначився Близниченко, для якого це вже третій гол на турецькому зборі. Іранці відігралися вже через шість хвилин – їм вдалося заробити пенальті і з "точки" пробити Бущана. Більше обидві команди голами не порадували і довели матч до нічиєї – 1:1, завдяки якій Україна видобула перемогу в турнірі. Варто відзначити, що по завершенню матчу була також пробита серія 11-метрових, яка ні на що не впливала, тут сильнішими виявилися іранці – 12:11.

Москва слухає гімн України! Харків'янка виграла чемпіонат Європи, обійшовши двох росіянок

Свій наступний спаринг на турецькому зборі "молодіжка" проведе 28 січня із збірною Узбекистану.