Мілевський забив в Білорусі за Брестське "Динамо", але для чемпіонства потрібна ще перемога

Колишній нападник збірної України скромно виступає на Батьківщині

Колишній нападник київського "Динамо" Артем Мілевський продовжує свою кар'єру на Батьківщині. Вчора ввечері його брестське "Динамо" грало на виїзді з "Іслоччю". Екс-форвард збірної України забив перший м'яч у матчі, але потім гості пропустили і зустріч закінчилася мировою 1:1. Нещодавно ми писали, що у Мілевського справа йде до весілля.

34-річний Мілевський відзначився в своєму стилі з меж штрафного майданчика. На 23-й хвилині "Динамо" повело в рахунку, а Артем побіг емоційно святкувати успіх до лави запасних.

Але вже через 10 хвилин мінчанам вдалося відігратися. Дивіться відеоогляд матчу.

У разі перемоги команда з Бреста могла достроково оформити чемпіонство. Однак за два тури до фінішу турніру відрив від БАТЕ становить п'ять очок, тому "Динамо" відклало святкування.

Раніше: Тіна Канделакі розповіла про секс з Мілевським

Для Артема Мілевського цей гол став четвертим в нинішньому чемпіонаті Білорусі.