"Мілан" підкорив Шотландію і не програє вже 21 матч поспіль

23 жовтня 2020, 11:18

Олена Павлова Олена Павлова

Італійський клуб вперше за 56 років неймовірно результативний

Італійський "Мілан" продовжує свою переможну ходу. На вихідних в Серії А "россо-нері" переграли "Інтер" – 2:1, а тепер у першому турі групового етапу Ліги Європи не залишили шансів "Селтіку" 3:1. Рахунок на 14-й хвилині відкрив Раді Круніч. У кінцівці тайму перевагу італійців збільшив Браим Діас. На 76-й хвилині розрив у рахунку скоротив Мохамед Ельюнуссі, але в компенсований час остаточний рахунок встановив Йенс Хауге.

Італійський клуб не програє вже 21 матч поспіль. За цей час "Мілан" здобув 16 перемог і розписав 5 нічиїх. В останній раз підопічні Стефано Піолі поступалися в березні – в домашній зустрічі чемпіонату Італії з Дженоа (1:2). А ось після перерви, викликаної пандемією коронавируса, міланська команда йде без поразок.

"Селтік" – "Мілан"

"Селтік" – "Мілан" / Фото: Reuters

"Шахтар" і "Динамо" йдуть далі! Результати 1/16 Ліги Європи

Відзначимо також, що італійський гранд забиває як мінімум два голи вже десять матчів поспіль у всіх турнірах. "Мілану" вдалося це зробити вперше за 56 років – з грудня 1964 року.

Раніше ми повідомляли, що "Мілан" збирався купити Миколенко, якщо він не дасть забити "Ювентусу".