![](https://cdn.segodnya.ua/i/image_728x410/media/image/5dc/48f/084/5dc48f084f077.jpg.webp)
На черговому засіданні Виконкому УАФ, який відбудеться сьогодні, 12 серпня, повинні затвердити нового голову Комітету збірних України. Як повідомляє Meta-ratings, вакантну посаду займе екстренер Динамо Олексій Михайличенко .
Читайте також: Компенсація за Реброва занадто велика: головним тренером збірної України стане Олександр Петраков
![Мирон Маркевич Мирон Маркевич](https://cdn.segodnya.ua/i/original/media/image/5c7/d0b/5f8/5c7d0b5f85f73.jpg.webp)
![](https://cdn.segodnya.ua/images/main/icons-siri.png)
Нагадаємо, що попередній голова комітету УАФ Мирон Маркевич, який пропрацював там п'ять років, на початку серпня подав у відставку.
![Олексій Михайличенко Олексій Михайличенко](https://cdn.segodnya.ua/i/original/media/image/5d6/433/221/5d6433221888f.png.webp)
Олексій Михайличенко має досвід роботи зі збірними України, у 2008-2009 роках він очолював національну команду, а в період з 2005 по 2008-й працював з молодіжною збірною, яку сенсаційно вивів у фінал чемпіонату Європи 2006 року.
![Сергій Ребров вирішив піти з Ференцвароша Сергій Ребров вирішив піти з Ференцвароша](https://cdn.segodnya.ua/i/original/media/image/5db/145/5a2/5db1455a2a080.jpg.webp)
Головне питання порядку денного – ім'я нового головного тренера збірної України буде оголошено 17 серпня на наступному Виконкомі. До цього часу повинні бути улагоджені всі питання щодо розірвання контракту Сергія Реброва з клубом Аль-Айн.
![Олександр Петраков готує збірну до матчу з Боснією Олександр Петраков готує збірну до матчу з Боснією](https://cdn.segodnya.ua/i/original/media/image/611/18d/61c/61118d61c9d89.jpg.webp)
В іншому випадку, виконуючим обов'язки головного тренера буде призначено Олександра Петракова, нинішнього тренера юнацької збірної України U-18. У Петракова є успішний досвід роботи з молодіжною збірною України U-20, яку він привів до перемоги на чемпіонаті світу в 2019 році.
Нагадаємо, що 1 серпня Андрій Шевченко несподівано пішов з поста головного тренера збірної України.