"Манчестер Юнайтед" в черговий раз зганьбився в чемпіонаті Англії

21 вересня 2014, 17:27

Команда Луї ван Гала поступилася "Лестеру", ведучи в рахунку в два голи

Англійський "МанчестерЮнайтед"вчерговийраззасмутивсвоїхуболівальників."Червонідияволи"поступилисянавиїздіновачку Прем'єр-ліги"Лестеру"-3:5.

Початок поєдинкуне віщувалобідипідопічнимЛуїванГала.Ужеу 16хвилині"МЮ"зусиллямиРобінаванПерсііАнхеляДіМаріївелив рахункувдваголи.Проте "лисиці"не опустилирукиівнаступній жеатаціскоротиливідставанняв рахунку.ВідзначивсяЛеонардоУльоа.

У другомутаймі"червонідияволи"АндерЕрреразбільшиввідривсвоєї команди.Проте "Лестеру"знову вдалосяв короткийтермінназдогнатисуперника.На62-1хвилиніарбітрзустрічіпризначивсумнівнийпенальтіуворота"МЮ",якийреалізувавДевідНагент,ачерездвіхвилинивідзначивсяЕстебанКамбьяссо.

"Юнайтед"кинули всісилинаворотасуперниказа що іпоплатилися.ХуанМатавпростій ситуаціївтративм'яч,господаріполяпровеликласичнуконтратаку,яку точнимударомзавершивДжиміВарді.

Післятакогоудару "МЮ" не зуміввідійти,щовилилосявщеодингол "Лестера"-ТайлерБлеккетне за правиламизупиниву своєму штрафномумайданчику суперника,за щоотримавчервонукартку.АЛеонардоУльоаз11-метровоїпозначкивстановивостаточнийрахуноку матчі.

"Лестер" -"МанчестерЮнайтед"- 5: 3
Голи: Ульоа(18,83),Нагент(62),Камбьяссо(64),Варді(83)-ваннПерсі(13)ДіМарія(16),Еррера(57).

Вилучення:Блеккет(83)