"Манчестер Юнайтед" розгромив "Дербі" і пройшов у наступний раунд Кубка Англії: Руні залишився без голу

6 березня 2020, 00:00

Максим Перепелиця Максим Перепелиця

Наступний суперник команди Сульшера – "Норвіч"

"Манчестер Юнайтед" в гостях завдав великої поразки "Дербі Каунті" в зустрічі 1/8 фіналу Кубка Англії. Команда Сульшера обіграла суперника з рахунком 3:0. "МЮ" повів в рахунку на 33-й хвилині, коли Люк Шоу шикарним ударом з льоту з відскоком від землі поцілив у дальній верхній кут воріт. Під кінець першого тайму Одіон Ігало розібрався з кількома захисниками і точно пробив низом. А на 70-й хвилині форвард забив третій м'яч, відзначившись після прострілу справа.

Відзначимо, що всю гру на полі провів нападик "Дербі" Вейн Руні, який заробив жовту картку на другій доданій хвилині першого тайму. Раніше він протягом 13 років виступав за "МЮ". У чвертьфіналі "Юнайтед" зустрінеться з "Норвіч".

Також ми писали, що "Брюгге" заліг на дно, пропустивши п'ять м'ячів від "Манчестер Юнайтед" . Команда Сульшера обіграла суперника в матчі 1/16 фіналу Ліги Європи.

"Вигнати зі збірної України!" Маліновський розлютив фоловерів, відсвяткувавши день народження з росіянином