"Манчестер Сіті" пройшов до наступного раунду Кубка Англії, мінімально обігравши "Шеффілд"

5 березня 2020, 00:02

Максим Перепелиця Максим Перепелиця

Єдиний м'яч у зустрічі забив Серхіо Агуеро

"Манчестер Сіті" здобув перемогу над "Шеффілд Венсдей" і вийшов до чвертьфіналу Кубка Англії. Зустріч п'ятого раунду найстарішого футбольного турніру у світі в Шеффілді і завершилася перемогою "Сіті" з мінімальним рахунком – 1:0. Автором єдиного гола в грі став нападник "Ман Сіті" Серхіо Агуеро. Аргентинець вивів свою команду вперед на 53-й хвилині матчу.

Для Агуеро цей гол став 20-м в 22 матчах Кубка Англії в кар'єрі. Загалом він забиває в цьому турнірі кожну 81 хвилину ігрового часу. Свого суперника з чвертьфіналу "Манчестер Сіті" дізнається в результаті жеребкування.

До слова, дізнайтеся склади всіх груп Ліги націй – нагадаємо, вчора відбулося жеребкування.

Раніше ми писали, що "Челсі" вибив "Ліверпуль" з Кубка Англії – третій удар по амбіціях команди Клоппа.

Усі результати 25-го туру чемпіонату України з футболу
"Шахтар" - "Минай", Алан Патрік и Нурієв

Дивіться, як "Ліверпуль" перемагав "Зальцбург" в Лізі чемпіонів:

Дивіться, як "Манчестер Сіті" обіграв "Реал" в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів в Мадриді: