Маліновський забиває вже п'ятий гол, розстрілявши ворота Роми Паулу Фонсеки

22 квітня, 21:19

Олена Павлова Олена Павлова

Український півзахисник Аталанти відкрив рахунок в матчі 32-го туру Серії А, однак команда з Бергамо не змогла утримати переможний рахунок

Український півзахисник Аталанти Руслан Маліновський продовжує забивати в Італії. Сьогодні 27-річний футболіст відкрив рахунок в матчі 32-го туру Серії А проти Роми Паулу Фонсеки. Раніше Маліновський своїм голом прибив Ювентус- 1:0.

Маліновський забив гол на 26-й хвилині, замкнувши простріл свого партнера з лівого флангу. Для українського півзахисника це 15-й гол в складі команди з Бергамо. І вже п'ятий забитий м'яч в 30-ти поєдинках поточного сезону чемпіонату Італії. Також на його рахунку вісім асистів.

Однак Аталанта не змогла утримати переможний рахунок після видалення Робіна Госенса. На 75-й хвилині Крістанте відновив рівновагу – 1:1. Бергамці повернулися на третє місце, яке ділять з Ювентусом, а Рома – 7-ма і не дотягує до зони єврокубків.

Руслан Маліновський забиває у ворота Роми

Руслан Маліновський забиває у ворота Роми / Фото: Reuters

"Я відбувся легким переляком". Рінат Ахметов – про зустріч із коронавірусом
Президент Шахтаря Рінат Ахметов

Ми вже писали, що Маліновський повторив досягнення Луїша Фігу, ставши першим гравцем чемпіонату Італії з 2013 року, кому вдалося записати собі в актив дві гольові передачі в двох матчах поспіль.

Раніше Ювентус і без голів Роналду розібрався з Пармою.