Малиновський отримав жовту картку в Італії, його "Аталанта" знову програла (відео)

24 жовтня 2020, 18:15

Андрій Фоменко Андрій Фоменко

Команда українського півзахисника поступилася в п'ятому турі в Бергамо "Сампдорії"

У неприємну смугу потрапила в італійській Серії А "Аталанта" нашого збірника Руслана Малиновського. Підопічні Джана П'єро Гасперіні програли другий матч поспіль. Причому, пропустили в останніх двох зустрічах сім м'ячів. А серед тижня Малиновського не взяли на матч Ліги чемпіонів.

Сьогодні "Аталанта" з невеликою жменькою своїх уболівальників на трибунах арени в Бергамо поступилася "Сампдорії" досвідченого Клаудіо Раньєрі. Через годину гри господарі "летіли" з рахунком 0:2, до того ж лідер гостей Фабіо Квальярелла не забив пенальті. На 80-й хвилині Дуван Сапата один гол відіграв із 11-метрового.

Але вже в доданий час чех Якуб Янкто встановив остаточний рахунок – 3:1 на користь "Сампи", яка отримала третю перемогу поспіль. На минулих вихідних "Аталанту" розбили в Неаполі.

"Вигнати зі збірної України!" Маліновський розлютив фоловерів, відсвяткувавши день народження з росіянином
Маліновський з Коваленком і Міранчуком

Українець Руслан Малиновський вийшов на поле на 64-й хвилині і вже через три хвилини отримав жовту картку. У п'яти поєдинках чемпіонату Італії наш співвітчизник не забив жодного м'яча. Правда, у нього були проблеми зі здоров'ям.

Поки що колектив Малиновського тримається на третій позиції, маючи 9 очок після 5 ігор. Однак у цьому турі провели лише два поєдинки. Дивіться огляд матчу "Аталанта" – "Сампдорія":