Луческу забрав з поля найдорожчого гравця – і це принесло "Динамо" перемогу

6 лютого, 18:06

Олег Люлька Олег Люлька

Лєднєв, який вийшов замість Циганкова, забив єдиний м'яч у спарингу зі "Шкендією"

У суботу, 6 лютого, "Динамо" провело передостанній контрольний матч на зборі в Туреччині. Кияни з рахунком 1:0 обіграли "Шкендію", лідера чемпіонату Північної Македонії.

Автором вирішального голу став Богдан Лєднєв, що бореться за статус гравця основи киян. На 77-й хвилині Лєднєв замінив найдорожчого гравця чемпіонату України Віктора Циганкова (24 млн євро), а за 8 хвилин уже розписався у воротах "Шкендії", замкнувши в один дотик шикарну передачу Олександра Андрієвського.

Повне відео матчу "Динамо" – "Шкендія"

"Динамо" – "Шкендія-79" – 1:0
Гол:
Лєднєв, 85
Склад "Динамо": Нещерет (Бойко, 46), Кендзьора (Караваєв, 61), Попов (Сирота, 77), Забарний, Миколенко (Сідклей, 77), Сидорчук (Шепелєв, 61), Буяльський, Шапаренко (Андрієвський, 61), Циганков (Лєднєв, 77), Родрігес (де Пена, 61), Бєсєдін (Супряга, 61)

Відзначимо, що попередній спаринг киян завершився внічию 2:2. "Динамо" втратило перемогу над софійським ЦСКА, не реалізувавши один з двох пенальті.

8 лютого у "Динамо" заплановано ще спаринг з білоруським БАТЕ. А далі на команду Мірчі Луческу вже чекають офіційні зустрічі. 13 лютого в УПЛ проти "Олімпіка", а за п'ять днів перший поєдинок з "Брюгге" в 1/16 фіналу Ліги Європи.

Раніше ми писали, що в "Динамо" ще може опинитися людина-гол з Туреччини. Аарон Бупендза дуже подобається Мірчі Луческу.