"Лестер" у меншості вирвав нічию в матчі з "Манчестер Юнайтед"

24 грудня 2017, 00:09

Екс-чемпіони Англії уникнули поразки в матчі з "Манчестер Юнайтед" в доданий час

Футболісти"ЛестерСіті"вменшостізумілиздобути нічиювкомпенсованийчасматчуз"МанчестерЮнайтед"врамках19-готуручемпіонатуАнглії.

ЗустрічвідбуласявЛестерівсуботуізавершиласяз рахунком2:2.Господарівідкрилирахунокна27хвилинізусиллямиДжеймі Варді
:

Післяцьогопівзахисник"МЮ"ХуанМатаоформивдубль(40і60).ВідеоголівХуанаМати:

Аначетвертій доданійдо основногочасухвилиніголХарріМагуайрврятував"лисиць"відпоразки.

Гімн України не перестає звучати в Москві: ще одна наша важкоатлетка – найкраща в Європі
"Лестер"граву меншостіз 73-ї хвилинипіслявидаленняДеніелаАмарті.

Нападник"МЮ"МаркусРешфордпровівпроти"Лестера"свійювілейнийсотийофіційнийматчзаманкуніанців.20-річнийгравецьз'явивсянаполіназамінуна71хвилині.

"МанчестерЮнайтед"з42 очкамипродовжуєйтинадругомумісцівтаблиціанглійськоїпрем'єр-ліги,відстаючивідлідируючого"МанчестерСіті"на13очок."Лестер"набрав27очокізаймаєвосьму сходинку.

РанішесьогоднівчемпіонатіАнглії"Тоттенхем"навиїздірозгромив"Бернлі"з рахунком3:0.Всітрим'ячі забиводинфутболіст: відео голів Харрі Кейна в матчі "Бернлі" – "Тоттенхем". Першийголнападникзабивзпенальтівпершомутаймі,наступні два-згрив другомутаймі.

Нагадаємо, що раніше "Манчестер Сіті" продовжив вражаючу серію без поразок в Англії. КомандаПепаГвардіолирозгромиланасвоємуполі"Борнмут"з рахунком4:0.

Віншомуматчі19туручемпіонатуАнгліїтретійвтурнірній таблиці"Челсі" не зміг на виїзді обіграти "Евертон". ПоєдиноквсуботупройшоввЛіверпуліізавершивсябезголів.