"Лестер" не зміг обіграти аутсайдера, але очолив таблицю чемпіонату Англії

16 січня 2016, 21:32

Після нічиєї з "Астон Віллою" футболісти "Лестера" мінімум на день стали лідерами турнірної таблиці

Один з лідерівчемпіонату Англії "Лестер Сіті" зіграв внічию заутсайдером"Астон Віллою"в матчі22-го туру.Зустрічв Бірмінгемізакінчилася з рахунком1:1.

ШінджіОкадзаківивів"Лестер"впередна28-й хвилині, ачерез п'ять хвилинРіядМарезмігподвоїти перевагу, але йогоударз пенальтівідбивМаркБанн.Відповідь м'ячна75-й хвилині забивРудіЖестед.

Незважаючи на втратуочок,"Лестер" повернувсянаперше місцев турнірній таблиці з44балами.Всього наочко від"лисиць"відстає"Манчестер Сіті", що раніше в суботурозгромив"Кристал Пелас", і "Арсенал", який свійматч22-го турузі "Сток Сіті"проведе внеділю.

"Вигнати зі збірної України!" Маліновський розлютив фоловерів, відсвяткувавши день народження з росіянином