Футболісти "Арсеналу" категорично відмовилися від зниження зарплати на карантині навіть на 12 відсотків

Гравці вважають, що і так багато втратять, якщо не проб'ються до Ліги чемпіонів

Англійські клуби окремо намагаються домовлятися зі своїми футболістами про зниження зарплати на період карантину через коронавірус. Хоча спочатку збиралися це зробити централізовано: клуби Прем'єр-ліги хочуть скоротити зарплати на 30 відсотків.

Один з найвідоміших англійських клубів в світі, лондонський "Арсенал", запропонував гравцям знизити зарплати досить незначно. Але футболісти не підтримали антикризову програму клубу, повідомляє британське видання The Mirror.

Керівництво "канонірів" пропонувало гравцям відмовитися від 12,5% річної зарплати, якщо за підсумками сезону команда не кваліфікується в Лігу чемпіонів. У разі потрапляння в Лігу Європи їх оклади зменшилися б на 7,5%. Причому футболісти могли б зберегти свої доходи, якби фінішували в зоні Ліги чемпіонів. Гравці відмовилися від цієї ідеї, заявивши, що вони і так багато втратять через непотрапляння в Лігу чемпіонів, оскільки їхні доходи сильно залежать від бонусів.

У сезоні 2019/2020 з 28 матчів "Арсенал" виграв всього дев'ять і посідає дев'яте місце в турнірній таблиці. До четвертої позиції, що дозволяє виступити в Лізі чемпіонів, – вісім очок, а до шостої, яка дає перепустку до Ліги Європи, – всього три.

Нещодавно головний тренер "Арсеналу" вилікувався від коронавірусу.

Дивіться, як "Арсенал" програв "Олімпіакосу" в 1/16 фіналу Ліги Європи і вилетів з турніру