Колишній талісман "Манчестер Сіті" – найкращий український легіонер 2019 року

У минулому сезоні з "городянами" Олександр Зінченко виграв всі головні трофеї Англії

Півзахисник англійського "Манчестер Сіті" Олександр Зінченко, який сьогодні повернувся до тренувань після травми, був визнаний найкращим українським легіонером на церемонії вручення національного "Золотого м'яча" в Києві. У минулому сезоні разом з "городянами" він виграв всі великі турніри Англії – став чемпіоном Прем'єр-ліги, а також взяв Кубок ліги і Кубок країни.

Олександр Зінченко
Олександр Зінченко / Фото: Instagram

Довгий час Зінченко вважався фартовим для "МанСіті" – щойно він виходив на поле, і команда незмінно не програвала. Але у жовтні у 22-річного українця виникли проблеми з коліном, і він переніс операцію. У теперішньому сезоні АПЛ Олександр провів 7 матчів, а також зіграв в 7-ми матчах за збірну України в кваліфікації до Євро-2020.
Раніше ми повідомляли, що два українці боротимуться із Зінченком за місце в "Манчестер Сіті". Захисник донецького "Шахтаря", 23-річний Микола Матвієнко і 20-річний Віталій Миколенко з "Динамо" потрапили в сферу інтересів "городян".

Ми вже писали, що найкращим тренером України став Андрій Шевченко. 43-річний наставник національної збірної обійшов Олександра Петракова, під керівництвом якого молодіжна збірна країни виграла титул чемпіонів світу серед 20-річних, а також коуча луганської "Зорі" Віктора Скрипника.