"Брюгге -" Динамо ": відео голу та огляд матчу Ліги Європи

26 лютого, 00:08

Олександр Трикіша Олександр Трикіша

Кращі моменти матчу-відповіді 1/16 фіналу Ліги Європи

Бельгійський "Брюгге" і київське "Динамо" зустрічалися в матчі-відповіді 1/16 фіналу Ліги Європи. Зустріч пройшла в Брюгге на стадіоні "Ян Брейдель", а ми проводили онлайн матчу "Брюгге" – "Динамо"з докладним описом всіх ключових моментів.

У першому таймі більше м'ячем володіли господарі поля, але до забитих м'ячів справа не дійшла. Кияни завдали лише один удар, та й той – повз.

Під кінець другого тайму "Динамо" нарешті відкрило рахунок у матчі – відмітився Віталій Буяльський. Проте цей гол виявився переможним. Команда Луческу за невиразної гри вирвала путівку в 1/8 фіналу Ліги Європи.

Пережив катастрофу шатла і повернувся в космос через 30 років: неймовірна історія м'яча

"Брюгге" – "Динамо" – 0:1
Гол: Буяльський (83)

"Брюгге": Міньоле, Соболь (де Кейпер, 84), Мата, Мехеле, Дірар (Окереке, 84), Баланта, Вормер, Рикка, ван ден Кейбус (ван дер Бремпт, 46), Коссуну, Дост (Баджи, 58)

"Динамо": Бущан, Миколенко, Кендзьора (Караваєв, 77), Забарний, Сирота, Буяльський (Андрієвський, 86), Сидорчук, Циганков, Шепелєв (Шапаренко, 68), Родрігеш, Бєсєдін.

Попередження: ван ден Кейбус (19), Бесєдін (49).

У першій зустрічі тиждень тому в Києві була зафіксована нічия 1:1 – на гол Віталія Буяльського бельгійці відповіли точним ударом Брендона Мехеле.