"Боруссія" прихлопнула суперника "Шахтаря" і зухвало порушила соціальну дистанцію

23 травня 2020, 18:56

Олег Люлька Олег Люлька

Святкуючи забиті м'ячі у ворота "Вольфсбурга", дортмундці тиснули один одному руки і обіймалися

У Німеччині відбувся центральний матч другого "карантинного" туру Бундесліги. Суперник "Шахтаря" по 1/8 Ліги Європи "Вольфсбург" вдома за порожніх трибун програв претенденту на чемпіонство дортмундській "Боруссії" з рахунком 0:2. Голи матчу "Вольфсбург" – "Боруссія" – тут.

"Боруссія" оформила перемогу над "вовками", забивши по одному голу в кожному з таймів. При цьому останні 10 хвилин, вже за рахунку 0:2, "Вольфсбург" догравав удесятьох через вилучення Клауса, який отримав за грубий фол пряму червону картку.

Відзначимо, що, святкуючи забиті м'ячі, гравці "Боруссії" успішно проігнорували пораду німецьких футбольних органів уникати фізичних контактів – дортмундці обіймалися і тиснули один одному руки. Нагадаємо, за це їм нічого не буде, оскільки правило на підтримку соціальної дистанції на полі має рекомендаційний характер.

"Динамо" врятувало очко в матчі з "Десною" після видалення і пенальті

"Боруссія" Дортмунд

"Боруссія" Дортмунд / Фото: Reuters

Вольфсбург – Боруссія Д – 0: 2
Голи:
Геррейро, 32, Хакімі, 78.
Вольфсбург: Кастеелс – Мбабу, Понграчіч, Брукс, Руссийон (Клаус, 64) – Штеффен, Шлагер, Арнольд, Мехмеді (Жоао Віктор, 85) – Гінчек (Брекало, 64), Вегхорст.
Боруссія Д: Бюркі – Піщек, Гуммельс (Джан, 46), Аканжі – Хакимі, Дауд, Ділейні (Балерді, 83), Геррейро (Шмельцер, 83) – Азар (Рейну, 79), Холанд, Брандт (Санчо, 65).
Вилучення: Клаус (82 ', Вольфсбург).

Як ми писали раніше, головного героя Німеччини 21-го століття безкоштовно відпускають з Дортмунда.Автор золотого голу на ЧС-2014 Маріо Гетце залишить "Боруссію" цього літа в якості вільного агента.