Балканський футболіст вибив м'яч з-під ніг суперника іншим м'ячем: кумедне відео з Північної Македонії

24 лютого 2020, 13:15

За футбольний боулінг 23-річний Стефан Костов отримав від арбітра червону картку

Курйозний момент стався в матчі 20-го туру чемпіонату Північної Македонії між клубами "Македонія ГП" і "Академія Пандєв". В середині другого тайму за рахунку 0:0 гості вкинули аут. І зробили це вкрай невдало. З м'ячем опинився футболіст господарів, який кинувся в атаку. Перешкодити йому спробував опонент, у якого в руках в цей момент якимось дивним чином опинився ще один футбольний м'яч.

Він зробив кидок, м'ячі вдарилися, після чого гравці розбіглися в різні боки – кожен за своїм м'ячем. Головний суддя методів гостей не оцінив. Він зупинив матч і вилучив гравця команди "Академія Пандєв" – 23-річного півзахисника Стефана Костова за футбольний боулінг, яким той спробував перервати прохід суперника.

У підсумку матч завершився перемогою "Македонії ГП" з рахунком 1:0. Господарі скористалися чисельною перевагою, забивши єдиний гол з пенальті на 7-й компенсованій хвилині. А соцмережі разом з коментатором матчу, тим часом, продовжують реготати від дій вилученого гравця гостей.

Раніше ми розповідали про суворість жіночого футболу: футболістка вивихнула коліно, але потім шокувала всіх на полі. Джейн О'Тул вирішила кулаком вбити коліно назад.