"Арсенал" всуху обіграв "Тоттенхем" в лондонському дербі

18 листопада 2017, 16:29

"Каноніри" обіграли "шпор" вперше з вересня 2015 року

Врамках12-готуруанглійськоїПрем'єр-ліги"Арсенал"влондонськомудербівсухуобіграв"Тоттенхем".Напередоднізустрічімипідрахували,щовартість футболістів двох клубів перевищила мільярд євро.
Рахунок в матчі відкрив Школран Мустафі. Німецький захисник відгукнувся на навіс Озіла зі штрафного і головою переправив м'яч у сітку воріт.

Через кілька хвилин Алексіс Санчес після передачі Олександра Ляказетта з декількох метрів розстріляв Уго Льоріса.

У другому таймі "шпори" збільшили свою перевагу у володінні м'ячем, але втілити її в забиті м'ячі підопічні Маурісіо Почеттіно не зуміли.

Ця перемога дозволила команді Арсена Венгера як мінімум на час піднятися на п'яте місце в турнірній таблиці. "Шпори" поки залишаються третіми, але з великою часткою ймовірності з обійде "Челсі".

Додамо, що "Арсенал" обіграв "Тоттенхем" вперше з вересня 2015 року, коли команда Венгера перемогла з рахунком 2: 1 в Кубку Англії.

Примітно, що
букмекери перед матчем "Арсенал" – "Тоттенхем" вважали фаворитом противостояння саме "канонірів".

Арсенал – Тоттенхем – 2:0
Голи: Мустафи (36), Санчес (41)

"Арсенал": Чех, Мустафі, Монреаль, Колашінац, Косьєльні, Озіл (Івобі, 84), Ремзі, Санчес, Джака, Бельєрін, Ляказетт (Коклен, 73).

"Тоттенхем": Льоріс, Вертонген, Девіс, Тріппьєр, Санчес, Еріксен, Дайєр, Аллі (Сон Хин Мін, 75), Сіссоко, Дембеле (Уінкс, 62), Кейн (Льоренте, 75).

Попередження: Джака (32), Санчес (38), Мустафі (48), Кейн (50), Монреаль (73).

Напередодніматчупівзахисник"АрсеналуСанті Касорла розповів, що лікарі ледве не ампутували йому ногу. Хавбеквідновивсявідтравмиахілловогосухожилля,отриманоївжовтніминулогороку,іприступивдо тренувань.Вінсподіваєтьсяповернутисявсічні.