"Олександрія", "Динамо" та інші: розклад і результати матчів Ліги Європи 24 жовтня

25 жовтня 2019, 00:14

Список трансляцій матчів третього туру групового етапу Ліги Європи

У четвер, 24 жовтня, відбулися матчі третього туру групового етапу Ліги Європи. О 19:55 відбувся матч "Олександрії" проти "Сент-Етьєна" у Франції, а о 22:00 на поле "Олімпійського" вийшло "Динамо", яке приймало "Копенгаген". Нижче – розклад дня, результати матчів і турнірне становище команд.

Реклама

ГРУПА А

  • 19:55 Карабах – АПОЕЛ – 2:2
  • 22:00 Севілья – Дюделанж – 3:0
NКомандаИВНПМО
1 СЕВІЛЬЯ32007-09
2 КАРАБАХ31116-64
3 ДЮДЕЛАНЖ31015-73
4 АПОЕЛ30125-71

ГРУПА B

  • 22:00 Динамо – Копенгаген – 1:1
  • 22:00 Мальме – Лугано – 2:1
NКомандаИВНПМО
1 КОПЕНГАГЕН31103-15
2ДИНАМО К31102-15
3 МАЛЬМЕ30111-24
4 ЛУГАНО30110-11

ГРУПА C

  • 22:00 Хетафе – Базель – 0:1
  • 22:00 Трабзонспор – Краснодар – 0:2
NКомандаИВНПМО
1 БАЗЕЛЬ32108-27
2 ХЕТАФЕ32013-26
3 КРАСНОДАР31023-73
4 ТРАБЗОНСПОР30122-51
Реклама

ГРУПА D

  • 22:00 ПСВ – ЛАСК – 0:0
  • 22:00 Спортинг – Русенборг – 1:1
NКомандаИВНПМО
1 ПСВ32107-37
2 СПОРТИНГ32015-46
3 ЛАСК31112-24
4 РУСЕНБОРГ30031-60

ГРУПА E

  • 22:00 Селтік – Лаціо – 2:1
  • 22:00 Ренн – Клуж – 0:1
NКомандаИВНПМО
1 СЕЛТІК32105-27
2 ЧФР32013-36
3 ЛАЦІО31024-53
4 РЕНН30122-41

ГРУПА F

В тренді
Гімн України не перестає звучати в Москві: ще одна наша важкоатлетка – найкраща в Європі

  • 22:00 Арсенал – Віторія Гімарайнш – 3:2
  • 22:00 Айнтрахт Ф – Стандарт – 2:1
NКомандаИВНПМО
1 АРСЕНАЛ330010-29
2 АЙНТРАХТ32013-46
3 СТАНДАРД31023-63
4 ГІМАРАЙНШ30032-60

ГРУПА G

  • 19:55 Порту – Рейнджери – 1:1
  • 19:55 Янг Бойз – Феєноорд – 2:0
NКомандаИВНПМО
1 ЯНГ БОЙЗ32015-36
2 РЕЙНДЖЕРС31113-34
3 ПОРТУ31113-44
4 ФЕЄНООРД31022-33

ГРУПА H

  • 19:55 ЦСКА – Ференцварош – 0:1
  • 19:55 Лудогорец – Еспаньйол – 0:1
NКомандаИВНПМО
1 ЕСПАНЬЙОЛ32104-17
2 ЛУДОГОРЕЦ32018-26
3 ФЕРЕНЦВАРОШ31112-44
4 ЦСКА30031-80
Реклама

ГРУПА I

  • 19:55 Гент – Вольфсбург – 2:2
  • 19:55 Сент-Етьєн – Олександрія – 1:1
NКомандаИВНПМО
1 ВОЛЬФСБУРГ31206-45
2 ГЕНТ31206-55
3 ОЛЕКСАНДРІЯ30213-52
4 СЕНТ-ЕТЬЄН30214-52

ГРУПА J

  • 19:55 Істанбул – Вольфсбергер – 1:0
  • 19:55 Рома – Боруссія М – 1:1
NКомандаИВНПМО
1 РОМА31206-25
2 ІСТАНБУЛ Б31112-54
3 ВОЛЬФСБЕРГ31115-24
4 БОРУССІЯ М30212-62

ГРУПА К

  • 19:55 Бешикташ – Брага – 1:2
  • 19:55 Слован Б – Вулвергемптон – 1:2
NКомандаИВНПМО
1 БРАГА32105-37
2 ВУЛВЕРГЕМПТОН32013-26
3 СЛОВАН31117-64
4 БЕШИКТАШ30033-70

ГРУПА L

  • 19:55 АЗ Алкмаар – Астана – 6:0
  • 19:55 Партизан – Манчестер – 0:1
NКомандаИВНПМО
1 МАНЧЕСТЕР ЮНАЙТЕД32102-07
2 АЗ АЛКМААР31208-25
3 ПАРТИЗАН31114-44
4 АСТАНА30031-90

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти