Євро-2020

100 днів до Євро-2020: де пройде, всі стадіони і міста чемпіонату Європи

На честь 60-річчя турніру чемпіонат Європи проведуть в 12 різних країнах
Збірна України святкує вихід на Євро-2020 Відео: Twitter

До старту Євро-2020 залишається рівно 100 днів! Чемпіонат Європи з футболу, де візьме участь і збірна України, пройде з 12 червня по 12 липня 2020 року. На честь 60-річчя турніру цього року континентальна першість пройде за незвичайною схемою – матчі приймуть 12 міст в 12 різних країнах: Азербайджані, Англії, Угорщини, Німеччини, Данії, Ірландії, Іспанії, Італії, Нідерландах, Росії, Румунії, Шотландії.

Вже відомі 20 учасників фінальної частини Євро-2020, ще чотири визначаться за підсумками стикових матчів плей-офф Ліги націй. Проте, жеребкування групового турніру вже відбулося з умовним розподілом для учасників плей-офф. Стикові матчі Ліги націй відбудуться 21-31 березня.

  • Група А: Туреччина, Італія, Уельс, Швейцарія.
  • Група В: Данія, Фінляндія, Бельгія, Росія.
  • Група С: Нідерланди, Україна, Австрія, Румунія/Грузія/Північна Македонія/Косово/Білорусь.
  • Група D: Англія, Хорватія, Шотландія/Норвегія/Сербія/Ізраїль, Чехія.
  • Група Е: Іспанія, Швеція, Польща, Боснія і Герцеговина/Словаччина/Ірландія/Північна Ірландія.
  • Група F: Ісландія/Угорщина/Болгарія/Грузія/Північна Македонія/Косово/Білорусь, Португалія, Франція, Німеччина.

Де пройдуть матчі Євро-2020:

Лондон, Англія
Населення 8 908 081 особа
Стадіон "Вемблі"
Відкритий 2007 року
Місткість: 90 000

Мюнхен, Німеччина
Населення 1 456 039 осіб
Стадіон "Альянс Арена"
Відкритий 2005 року
Місткість: 75 000

Баку, Азербайджан
Населення 2 277 500 осіб
Олімпійський стадіон
Відкритий 2015 року
Місткість: 70 000

Рим, Італія
Населення 2 875 805 осіб
Стадіо Олімпіко
Відкритий 1937 року, реконструйований 1953 року
Місткість 72 698

Санкт-Петербург, Росія
Населення 5 383 890 осіб
Стадіон "Газпром Арена"
Відкритий 2017 року
Місткість: 61 000

Бухарест, Румунія
Населення 1 883 425 осіб
Національний стадіон
Відкритий 2011 року
Місткість 54 851

Дублін, Ірландія
Населення 1 173 179 осіб
Стадіон "Авіва"
Відкритий 2010 року
Місткість: 56 000

Копенгаген, Данія
Населення: 615 993 особи
Стадіон "Паркен"
Відкритий 1992 року
Місткість 51 711

Будапешт, Угорщина
Населення 1 752 286 осіб
Стадіон "Ференц Пушкаш"
Відкритий 2019 року
Місткість 65 156

Глазго, Шотландія
Населення: 621 020 осіб
Стадіон "Хемпден Парк"
Відкритий 1903 року, реконструйований 1999 року
Місткість 51 472

Більбао, Іспанія
Населення: 345 821 особа
Стадіон "Сан-Мамес"
Відкритий 2013 року
Місткість 53 289

Амстердам, Нідерланди
Населення: 857 713 осіб
Стадіон "Йоган Кройф Арена"
Відкритий 1996 року
Місткість 53 052

Календар Євро-2020:

Груповий турнір:

В тренді

П'ятниця, 12 червня:

  • Група A: Туреччина – Італія (22:00, Рим)

Субота, 13 червня:

  • Група A: Уельс – Швейцарія (16:00, Баку)
  • Група B: Данія – Фінляндія (19:00, Копенгаген)
  • Група B: Бельгія – Росія (22:00, Санкт-Петербург)

Неділя, 14 червня:

  • Група D: Англія – Хорватія (16:00 Лондон)
  • Група C: Австрія – переможець плей-офф (19:00, Бухарест)
  • Група C: Нідерланди – Україна (22:00, Амстердам)

Понеділок, 15 червня

  • Група D: Переможець плей-офф – Чехія (16:00, Глазго)
  • Група E: Польща – переможець плей-офф (19:00, Дублін)
  • Група E: Іспанія – Швеція (22:00, Більбао)

Вівторок, 16 червня:

  • Група F: Переможець плей-офф – Португалія (19:00, Будапешт)
  • Група F: Франція – Німеччина (22:00, Мюнхен)

Середа, 17 червня:

  • Група B: Фінляндія – Росія (16:00, Санкт-Петербург)
  • Група A: Туреччина – Уельс (19:00, Баку)
  • Група A: Італія – Швейцарія (22:00, Рим)

Четвер, 18 червня:

  • Група C: Україна – переможець плей-офф (16:00, Бухарест)
  • Група B: Данія – Бельгія (19:00, Копенгаген)
  • Група C: Нідерланди – Австрія (22:00, Амстердам)

П'ятниця, 19 червня:

  • Група E: Швеція – переможець плей-офф (16:00, Дублін)
  • Група D: Хорватія – Чехія (19:00, Глазго)
  • Група D: Англія – переможець плей-офф (22:00, Лондон)

Субота, 20 червня:

  • Група F: Переможець плей-офф – Франція (16:00, Будапешт)
  • Група F: Португалія – Німеччина (19:00, Мюнхен)
  • Група E: Іспанія – Польща (22:00, Більбао)

Неділя, 21 червня:

  • Група A: Італія – Уельс (19:00, Рим)
  • Група A: Швейцарія – Туреччина (19:00, Баку)

Понеділок, 22 червня:

  • Група C: Переможець плей-офф – Нідерланди (19:00, Амстердам)
  • Група C: Україна – Австрія (19:00, Бухарест)
  • Група B: Росія – Данія (22:00, Копенгаген)
  • Група B: Фінляндія – Бельгія (22:00, Санкт-Петербург)

Вівторок, 23 червня:

  • Група D: Чехія – Англія (22:00, Лондон)
  • Група D: Хорватія – переможець плей-офф Шляхи C (22:00, Глазго)

Середа, 24 червня:

  • Група E: Переможець плей-офф – Іспанія (19:00, Більбао)
  • Група E: Швеція – Польща (19:00, Дублін)
  • Група F: Німеччина – переможець плей-офф (22:00, Мюнхен)
  • Група F: Португалія – Франція (22:00, Будапешт)

1/8 фіналу

Субота, 27 червня:

  • 19:00 A1 – C2 (Амстердам) (М1)
  • 22:00 A2 – B2 (Лондон) (М2)

Неділя, 28 червня:

  • 22:00 B1 – A3-D3-E3-F3 (Більбао) (М3)
  • 19:00 C1 – D3-E3-F3 (Будапешт) (М4)

Понеділок, 29 червня:

  • 22:00 F1 – A3-B3-C3 (Бухарест) (М5)
  • 19:00 D2 – E2 (Копенгаген) (М6)

Вівторок, 30 червня:

  • 22:00 E1 – A3-B3-C3-D3 (Глазго) (М7)
  • 19:00 D1 – F2 (Дублін) (М8)

1/4 фіналу:

П'ятниця, 3 липня:

  • 19:00 ПМ5 – ПМ6 (Санкт-Петербург)
  • 22:00 ПМ3 – ПМ4 (Мюнхен)

Субота, 4 липня:

  • 19:00 ПМ4 – ПМ2 (Баку)
  • 22:00 ПМ7 – ПМ8 (Рим)

1/2 фіналу:

Вівторок, 7 липня:

  • 22:00 ПМ5/ПМ6 – ПМ3/ПМ4 (Лондон)

Середа, 8 липня:

  • 22:00 ПМ4/ПМ2 – ПМ7/ПМ8 (Лондон)

Фінал

Неділя, 12 липня:

  • 22:00 Лондон

Реклама
Найважливіші та найцікавіші новини завжди під рукою
Спорт Сьогоднi в telegram-каналi Пiдпишись на RSS-канал Спорт Сьогоднi на Google News
Більше новин
Реклама
Спортивні красуні
Більше красунь
Останні новини
Більше новин
Медальний залік Токіо-2020
#Позиція
Країна
Золото
Срібло
Бронза
Всього
1
flag  Китай КитайCN
29
17
16
62
2
flag  США СШАUS
22
25
17
64
3
flag  Японія ЯпоніяJP
17
6
10
33
4
flag  Австралія АвстраліяAU
14
4
15
33
5
flag  ОКР ОКРROC
12
21
17
50
6
flag  Велика Британія Велика БританіяGB
11
12
12
35
7
flag  Франція ФранціяFR
6
10
7
23
8
flag  Німеччина НімеччинаDE
6
6
11
23
9
flag  Південна Корея Південна КореяKR
6
4
9
19
10
flag  Нідерланди НідерландиNL
5
7
6
18
Всі медалі
Літні Ігри в Токіо
дній
годин
хвилин
секунд
До закриття Олімпіади
Новини з Токіо
Опитування
Рейтинг
Найбільш високооплачувані спортсмени на Олімпіаді-2020
1
Кевін Дюрант (баскетбол) Кевін Дюрант (баскетбол)
$75 млн
2
Наомі Осака (теніс) Наомі Осака (теніс)
$60 млн
3
Даміан Лиллард (баскетбол) Даміан Лиллард (баскетбол)
$40,5 млн
4
Новак Джокович (теніс) Новак Джокович (теніс)
$34,5 млн
5
Рорі Макілрой (гольф) Рорі Макілрой (гольф)
$32 млн
6
Девін Букер (баскетбол) Девін Букер (баскетбол)
$30,5 млн
7
Кеї Нісікорі (теніс) Кеї Нісікорі (теніс)
$30,5 млн
8
Кріс Міддлтон (баскетбол) Кріс Міддлтон (баскетбол)
$27 млн
9
Джру Холідей (баскетбол) Джру Холідей (баскетбол)
$23 млн
Дивитись весь рейтинг
Дівчата покеру
PokerMatch

Олена
Мироненко

Україна
Фото красуні
Рейтинг
Топ-10 кращих боксерів незалежно від вагової категорії
1
Сауль Альварес Сауль Альварес
2
Теренс Кроуфорд Теренс Кроуфорд
3
Тайсон Ф'юрі Тайсон Ф'юрі
4
Еррол Спенс Еррол Спенс
5
Ентоні Джошуа Ентоні Джошуа
6
Генадій Головкін Генадій Головкін
7
Джермалл Чарло Джермалл Чарло
8
Оскар Вальдес Оскар Вальдес
9
Деметріус Андраде Деметріус Андраде
10
Наоя Іноуе Наоя Іноуе
Покер - це спорт!
Новини покеру

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти