Запорізький "Металург" всуху обіграв "Іллічівець"

10 травня 2015, 15:53

Один з головних аутсайдерів сезону маріупольський "Іллічівець" знову програв – 0: 2 від "Металурга" в Запоріжжі

У матчі23 туруукраїнської футбольної Прем'єр-лігизапорізький "Металург" обіграв"Іллічівець".Поєдиноку неділюна"Славутич-Арені" у Запоріжжізавершився з рахунком 2: 0 на користькоманди АнатоліяЧанцева.

На 16хвилинігості заробилиправона 11-метровий,який не змігреалізуватифорвард "Іллічівця" ІванМатяж.Першийголу матчі забивнаприкінці першого таймуРусланПлатон,якийз лінії штрафноговідправив м'яч у дальнійвід воротарямаріупольцівкут.У кінцівці матчу(83-тяхвилина)півзахисник "Металурга" АндрійЦуріковвстановив остаточний рахунок -2: 0.

Після цього матчувактиві "Металурга" стало24 очки(дев'яте місце), ау "Іллічівця" залишилося11 очок(13-е,передостаннємісце).