"Волинь" здобула вольову перемогу над "Іллічівцем"

26 липня 2014, 19:01

Програючи до 86-ї хвилини, футболісти луцького клубу змогли в кінцівці зустрічі забити два м'ячі

У матчі першого туру чемпіонату Українимаріупольський"Іллічівець" програв уномінальнодомашньому поєдинкувЛуцькупроти місцевої"Волині" з рахунком1:2.

Гол удебюті зустрічі(6хв) зпенальті,призначений за груСімінінарукоювсвоїй штрафній,забивнападник "Іллічівця" ВладиславКулач.

Матчвженаближавсядо фінального свистка,колина86хвилинірумунський півзахисник"Волині"ЕрікБікфалвікрасивимпрямимударомзі стандартузрівняв рахунок.

Анадругій доданійхвилиніщеодин стандартприніс "Волині"перемогу:РусланБабенконавісив уштрафну,деактивну боротьбуіз захисникамивівКобахідзе,але в підсумкум'ячнікого неторкаючисьзалетів усітку воріт.

"Іллічівець" – "Волинь" 1:2 (1:0)
Гол:Кулач(6,зпен) -Бікфалві(86),Бабенко (90+2)
Жовті картки:Сімінін(5),Мемешев(45)