Гикавка для Шевченка й Калитвинцева: "Десна" шикарними голами відчепила "Олександрію" від медалей

14 червня 2020, 21:33

Андрій Фоменко Андрій Фоменко

Чернігівська команда вийшла на третє місце після перемоги на Кіровоградщині

У неділю ввечері завершився 26-й тур чемпіонату України – вже третій після відновлення футбольного сезону. Сьогодні провели два матчі команди з першої шістки. У першому з них "Шахтар" обіграв "Колос"на НСК "Олімпійський" з мінімальною різницею.

У другій грі суперники билися за призові місця: "Олександрія" приймала "Десну". Однак гострого суперництва не вийшло, гості із Чернігова просто котком пройшлися по команді Володимира Шарана. Уже перший гол Олександра Філіппова деморалізував господарів. Один з найкращих бомбардирів УПЛ здійснив дивовижний прохід із центрального кола, який завершив філігранним крученим ударом у дальню "дев'ятку". Згадався гол Андрія Шевченка у ворота збірної Словенії у плей-оф відбору Євро-2000.

Потім ще один кручений удар лівою ногою, зі штрафного, вдався синові колишнього динамівця – Владиславу Калитвинцеву. Перший тайм "Десна" виграла 2:0.

Відразу ж після перерви "Олександрія" один м'яч відіграла зусиллями Максима Третьякова.

Український футбол повинен бути проти Суперліги руками і ногами: чим загрожує нам бунт еліти

Але Андрій Гітченко швидко відновив гандикап у два м'ячі – 1:3.

Потім вилучення Владислава Бабогло за порушення в чужому штрафному поставило хрест на надіях господарів. Укінці Філіппов з пенальті оформив дубль (суддя Анатолій Арановський довго дивився відеоповтори VAR), а на шостій доданій хвилині Андрій Тотовицький поставив крапку в побитті – 5:1.

Дізнайтеся всі результати 26-го туру чемпіонату України.

Тепер "Десна" відірвалася від "Олександрії" на шість очок і зрівнялася за набраними балами із "Зорею" (49). Однак колектив із Чернігова випереджає луганчан за додатковими показниками. Від "Динамо" цей дует відстає на три пункти.