"Шахтар" виграв донецьке дербі у Львові

16 травня 2015, 18:50

Дубль Тейшейри в першому таймі дозволив команді Мірчі Луческу обіграти "Металург" – 2: 0

В матчі 24 туруукраїнської футбольної Прем'єр-ліги "Шахтар"в донецькомудербі переграв"Металург".Поєдинокз відомих причинпройшов невДонецьку,ау Львові на стадіоні"АренаЛьвів"і завершився з рахунком2:0 на користькоманди МірчіЛуческу.

Дублему першому таймівідзначивсябразильський півзахисникАлексТейшейра, який забивна 9і 45хвилинах.Більше голівуматчі не було."Металург"практичновесь другийтаймграв у меншостіпісля видаленняЧечерана 56хвилині.

Після цього поєдинкувактиві "Шахтаря" стало55 очок.У "Динамо"-59 очокі гравзапасі:вже в неділюкиянидостроковостануть чемпіонами, якщообіграють"Дніпро"насвоєму полі.У донецького"Металурга" залишилося26 очок(восьмемісце).