"Шахтар" врятувався голом із пенальті в першому контрольному матчі в Туреччині (відео)

21 січня, 17:58

Андрій Фоменко Андрій Фоменко

Підопічні Луїша Каштру зіграли внічию з польським "Лехом" з Познані

Сьогодні донецький "Шахтар" провів перший спаринг на тренувальному зборі в Туреччині. Контрольний матч чемпіонів України зі срібним призером польської Екстракласи, "Лехом" із Познані", виявився драматичним.

Днями Каштру зробив заяву про подальшу роботу в "Шахтарі". Стартовий склад від португальського тренера на товариську зустріч виявився досить експериментальним.

Суперник чинив серйозний опір і в першому таймі не раз міг засмутити кіпера "гірників" Анатолія Трубіна. Але все вирішилося після перерви. Українська команда повністю змінила склад і незабаром пропустила добре організовану атаку на 58-й хвилині, яку завершив Мархвіньські.

Як не старалися хлопці Луїша Каштру, але забити дуже довго не могли. Лише в доданий час рефері помітив, як поляк у штрафному майданчику штовхнув Фернандо після прострілу Соломона, і призначив 11-метровий. Пенальті реалізував Віктор Коваленко – 1:1.

Пережив катастрофу шатла і повернувся в космос через 30 років: неймовірна історія м'яча

Далі у "Шахтаря" на першому зборі в Туреччині заплановані спаринги з болгарським "Лудогорцем" (23 січня), словенським "Марібором" (25-го) і словацьким "Слованом" з Братислави (26-го).

Напередодні найдорожчий захисник "Шахтаря" отримав травму.