Селезньов забив дебютний гол за "Колос", позбавивши перемоги "Зорю" (відео)

17 жовтня, 21:57

Олег Люлька Олег Люлька

Зоряний форвард команди з Ковалівки реалізував пенальті за 15 секунд до фінального свистка

В останньому суботньому матчі шостого туру УПЛ Євген Селезньов на прізвисько "Цар" забив свій дебютний гол за сільський "Колос", який врятував команду з Ковалівки від гостьової поразки від "Зорі". За 15 секунд до кінця доданого часу ексфорвард "Шахтаря" і збірної України холоднокровно реалізував пенальті, призначений за гру рукою Владленом Юрченком. У підсумку поєдинок у Запоріжжі, який відбувався під зливою, завершився внічию – 1:1.

Відзначимо, що "Зоря" відкрила рахунок наприкінці першого тайму завдяки травмі півзахисника гостей Павла Оріховського. Він послизнувся на мокрому полі, що дозволило луганчанам провести контратаку, яку точним ударом завершив Кочергін.

Відео голу Кочергіна

INSTAGRAM

Однак гол Селезньова з "позначки" на третій, доданій арбітром Абдулою, хвилині не дозволив "Зорі" відсвяткувати перемогу перед стартом у груповому турнірі Ліги Європи.

Відео голу Селезньова

Тепер у 35-річного Селезньова – 112 голів у чемпіонаті України. Нагадаємо, у рекордсмена Максима Шацьких, що давно вже завершив кар'єру, – 124 м'ячі.

Огляд матчу "Зоря" – "Колос" (1:1)

Додамо, що в попередньому турі чемпіонату України "Колос" також реалізував 11-метровий на останніх секундах матчу. Тоді лівий пенальті допоміг Ковалівці обіграти "Маріуполь" 1:0.