На другому етапі УПЛ "Львів" боротиметься за єврокубки

17 березня 2019, 19:06

"Городяни" в гостях обіграли "Десну" і гарантували собі місце в першій шістці

Сьогодні в Чернігові пройшов, напевно, найбільш інтригуючий матч 22 туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися місцева "Десна" і ФК "Львів". Справа в тому, що обидві команди боролися за потрапляння до першої шістки. І кожній потрібна була перемога.

Перша половина зустрічі пройшла в атаках гостей, а "Десна" сподівалася на контратаки. Але ні ті, ні інші нічого наднебезпечного до перерви так і не створили. Пара навісів, блоковані і не точні удари не вважаються.

А на початку другого тайму "Львову" вдався швидкий гол. Пройшла передача на Педро, який з гострого кута пробив повз голкіпера. Йшла 58-а хвилина матчу. Часу, щоб відігратися було більш ніж достатньо, а от моментів мало. Запам'ятався хіба що удар Сергійчука з меж штрафного, та й запоротий тим же Сергійчуком вихід два в один.

Перемога "Львова" – 1: 0, яка виводить команду в ТОП-6, де на другому етапі будуть розіграні медалі і місця в єврокубках. "Десна" же буде боротися за збереження прописки у вищому дивізіоні.

Нагадаємо, що сьогодні відбудеться ще один поєдинок 22 туру Прем'єр-ліги.Де дивитися матч "Олімпік" – "Динамо". До речі, напередодні матчу донецький клуб виступив з заявою, в якій йшлося, що помилки суддів не дозволили "Олімпіку" потрапити до першої шістки. Клуб навіть навів приклади провини арбітрів.