Ерік Бікфалві вийшов у лідери гонки бомбардирів чемпіонату України

30 листопада 2014, 16:27

Румунський півзахисник "Волині" у матчі з "Іллічівцем" відзначився дублем

В матчі14 туручемпіонату України з футболу"Волинь" обіграла"Іллічівець".Поєдиноку неділювДніпропетровську на стадіоні"Метеор" завершився з рахунком3: 1 накористь командиВіталіяКварцяного.

Рахунокна 9хвилині відкривукраїнський захисник"Волині" АртемШабанов, після чогономінальнігосподарідовели рахунокдо розгромногощевпершому таймізусиллямирумунського півзахисникаЕрікаБікфалві, що оформивдубль.Після цього матчуБікфалвівибивсявлідеригонкибомбардирів-найого рахунку вже9 голів усезоні2014/15.

У складі"Іллічівця"голпрестижузабив українськийзахисник СергійЯворський.

Матч розпочався з30-хвилиннимзапізненням черезскладні погодні умови:працівникамстадіонупотрібен додатковий часдлятого,щоб розчиститиполевід снігу.

Після цього матчувактиві"Волині"стало20 очок,у "Іллічівця" залишилося3 бали.Менше тількиу "Карпат" (0очок),правда, зльвів'янрішенням КДКФФУранішебуло знято9 очок.