"Чорноморець" знову не зміг перемогти

20 вересня 2015, 15:53

Після восьми турів одесити тричі зіграли внічию і п'ять разів програли

У матчівосьмоготуру чемпіонату України"Говерла" зіграла внічию з"Чорноморцем".Поєдинок пройшовв Ужгородіі завершився з рахунком1:1.Одеситине можуть перемогтиу нинішньому чемпіонаті:у восьми матчахбули зафіксованітри нічиїі п'ятьпоразок.

Господарямвдався швидкийгол:на сьомій хвилиніорендований у"Динамо"20-річний півзахисникОрестКузикз лівого флангуувірвався в штрафну і, не зустрівшигідного опору,пробив у верхнійдальній кут -1:0.

Вженадоданих впершому таймухвилинаходеситизмоглизрівняти рахунок, причомузновув голівзяв участь"динамівець".Владислав Калитвинцевнавісив зі штрафногоу воротарську"Говерли", звідкимаєамериканське громадянствонападникЄвгенСтариковпереправив м'яч у сітку-1:1.

На54-й хвилині"Говерла"залишилася в меншості:захисник господарівПавло Кутасгрубодвома ногамив'їхав усуперника іотримавпряму червону картку.

Після цього матчув активі"Говерли"сталодев'ять очок,у "Чорноморця"- три.