Ось вона, зміна для Усика і Ломаченка! Україна взяла 15 медалей на молодіжному Євро з боксу

22 листопада, 23:11

Олег Люлька Олег Люлька

За кількістю нагород, завойованих у Чорногорії, українці посіли друге загальнокомандне місце

У чорногорській Будві завершився молодіжний чемпіонат Європи з боксу. Українська команда виграла 15 медалей – 3 золоті, 5 срібних і 7 бронзових, посівши у загальному заліку друге місце. Більше нагород (19) дісталося лише росіянам (9 золотих, 9 срібних, 1 бронзова). Тим часом за спиною в нас залишилися Болгарія, Польща і ще 18 країн континенту.

Зазначимо, що в Чорногорії вже дворазовим чемпіоном Європи став земляк Василя Ломаченка з Білгорода-Дністровського Юрій Захарєєв (до 69 кг), якому рік тому не було рівних на молодіжній першості Старого Світу в Болгарії.

Бокс, молодіжний чемпіонат Європи

Бокс, молодіжний чемпіонат Європи / Фото: Федерація боксу України

Список призерів у складі збірної України

"Золото"

З'явився знімок Марадони у відкритій труні. Його автора вже звільнили і погрожують убити (фото)

• Вікторія Левчук (понад 81 кг)

Сумарний результат української збірної в Чорногорії став одним із найкращих в історії нашої команди. Для порівняння: на молодіжному Євро-2019 наші здобули 9 медалей, з яких 1 золота, 3 срібні та 5 бронзових.

Раніше Усик розповів, скільки особисто йому грошей дісталося за бій із Чісорою. З гонорару в 1,66 мільйона євро безпосередньо Олександру перепало близько 40-50 відсотків.