28 вересня 19:45
Аякс --
Бешикташ --
28 вересня 19:45
Шахтар --
Інтер --
28 вересня 22:00
ПСЖ --
Манчестер Сіті --
28 вересня 22:00
Лейпциг --
Брюгге --
28 вересня 22:00
Порту --
Ліверпуль --
28 вересня 22:00
Мілан --
Атлетіко --
28 вересня 22:00
Боруссія Д --
Спортинг --
28 вересня 22:00
Реал --
Шериф --
29 вересня 19:45
Аталанта --
Янг Бойз --
29 вересня 19:45
Зеніт --
Мальме --
29 вересня 22:00
Баварія --
Динамо --
29 вересня 22:00
Бенфіка --
Барселона --
29 вересня 22:00
Манчестер Юнайтед --
Вільярреал --
29 вересня 22:00
Вольфсбург --
Севілья --
29 вересня 22:00
Зальцбург --
Лілль --
29 вересня 22:00
Ювентус --
Челсі --
1 жовтня 19:30
Маріуполь --
Рух --
2 жовтня 14:00
Колос --
Чорноморець --
2 жовтня 17:00
Львів --
Дніпро-1 --
2 жовтня 19:30
Ворскла --
Інгулець --
3 жовтня 14:00
Верес --
Олександрія --
3 жовтня 17:00
Зоря --
Десна --
3 жовтня 17:00
Металіст 1925 --
Минай --
3 жовтня 19:30
Динамо --
Шахтар --

Чемпіонат світу з біатлону: повний розклад і результати гонок

Світова першість відбувається в шведському Естерсунді з 7 по 17 березня

Втретє в своїй історії шведський Естерсунд прийме чемпіонат світу з біатлону. Змагання відбудуться з 7 по 17 березня 2019 року. Всього на ЧС-2019 заплановано 12 гонок: спринт, гонка переслідування, індивідуальна гонка, мас-старт і естафети у чоловіків і жінок, а також змішані естафети – командна і одиночна.

У прямому ефірі чемпіонат світу покажуть на каналах UA: Перший, Спорт-1, Eurosport.

РОЗКЛАД ЧЕМПІОНАТУ СВІТУ

Реклама

Четвер, 7 березня, 17:15: змішана естафета

1. Норвегія – 1: 17.41,4 (0 +7)
2. Німеччина – +13,1 (0 + 9)
3. Італія – ​​+1.09,6 (0 + 14)
...
7. Україна – +2.27,2 (0 +10)

П'ятниця, 8 березня, 17:15: спринт (ж)

Реклама

1. Анастасія Кузьміна (Словаччина) – 22.17,5 (1 + 0)
2. Інгрід-Ландмарк Тандреволд (Норвегія) – +9,7 (0 + 0)
3. Лаура Дальмаєр (Німеччина) – +12,6 (0 + 0)
...
28. Анастасія Меркушина (Україна) – +1.17,3 (0 + 1)
29. Валя Семеренко (Україна) – +1.20,0 (2 + 0)
54. Юлія Джима (Україна) – +2.20,6 (0 + 2)
76. Віта Семеренко (Україна) – +3.05,6 (2 + 2)

Субота, 9 березня, 17:30: спринт (ч)

1. Йоганнес Бьо (Норвегія) – 24.37,6 (0 + 1)
2. Олександр Логінов (Росія) – +13,7 (0 + 0)
3. Кантен Фійон Майї (Франція) – +16,5 (0 + 0)
...
4. Дмитро Підручний +16,8 (0 + 0)
42. Руслан Ткаленко (Україна) – +2.02,4 (0 + 1)
81. Артем Тищенко (Україна) – +3.21,3 (0 + 2)
94. Віталій Труш (Україна) – +4.15,5 (1 + 2)

Реклама

Неділя, 10 березня, 14:45: гонка переслідування (ж)

1. Деніз Херрманн (Німеччина) – 31.45,9 (0 + 0 + 2 + 0)
2. Тіріл Екхофф (Норвегія) – +31,4 (0 + 0 + 2 + 0)
3. Лаура Дальмаєр (Німеччина) – +31,6 (0 + 0 + 1 + 0)
...
15. Анастасія Меркушина (Україна) – +2.51,7 (0 + 2 + 2 + 0)
38. Валя Семеренко (Україна) – +4.56,8 (3 + 1 + 1 + 1)

Неділя, 10 березня, 17:30: гонка переслідування (ч)

1. Дмитро Підручний (Україна) – 31: 54,1 (2 + 0 + 0 + 0)
2. Йоганнес Бьо (Норвегія) – +8,3 (0 + 1 + 1 + 3)
3. Кантен Фійон Майї (Франція) – +17,7 (2 + 0 + 0 + 1)
...
38. Руслан Ткаленко (Україна) – +3.01,8 (0 + 2 + 0 + 0)

Вівторок, 12 березня, 16:30: індивідуальна гонка (ж)


1. Ханна Еберг (Швеція) – 43.10,4 (0 + 0 + 0 + 0)
2. Ліза Віттоцціі (Італія) – +23,6 (0 + 0 + 0 + 0)
3. Жюстін Бреза (Франція) – +32,5 (0 + 0 + 1 + 0)
...
10. Анастасія Меркушина (Україна) – +2.04,6 (0 + 0 + 0 + 1)
12. Юлія Джима (Україна) – +2.28,6 (0 + 0 + 0 + 0)
14. Юлія Журавок (Україна) – +2.33,5 (0 + 0 + 0 + 0)
36. Валя Семеренко (Україна) – +4.22,2 (0 + 0 + 1 + 2)

Середа, 13 березня, 17:10: індивідуальна гонка (ч)

1. Арнд Пайффер (Німеччина) – 52: 42,4 (0 + 0 + 0 + 0)
2. Володимир Ілієв (Болгарія) – +1.08,7 (0 + 1 + 0 + 0)
3. Тар'єй Бьо (Норвегія) – +1.09,1 (0 + 1 + 0 + 0)
...
59. Віталій Труш (Україна) – +7.59,6 (0 + 1 + 1 + 0)
65. Руслан Ткаленко (Україна) – +8.48,4 (0 + 3 + 0 + 3)
69. Сергій Семенов (Україна) – +9.22,1 (2 + 1 + 0 + 3)
83. Артем Тищенко (Україна) – +11.26,8 (1 + 2 + 1 + 3)

Четвер, 14 березня, 18:10: індивідуальна естафета

1. Норвегія – 35.43,2 (0 + 6)
2. Італія – ​​+13,4 (0 + 5)
3. Швеція – +20,0 (0 + 8)
...
5. Україна – +41,5 (0 + 5)


Субота, 16 березня, 14:15: естафета (ж)

Субота, 16 березня, 17:30: естафета (ч)

Неділя, 17 березня, 14:15: мас-старт (ж)

Неділя, 17 березня, 17:00: мас-старт (ч)

ТАБЛИЦЯ МЕДАЛЕЙ

№1КраїнаЗСБВ
1 НОРВЕГІЯ3317
2 НІМЕЧЧИНА2125
3 ШВЕЦІЯ1012
4 СЛОВАЧЧИНА1001
 УКРАЇНА1001
6 ІТАЛІЯ0213
7 БОЛГАРІЯ0101
 РОСІЯ0101
9 ФРАНЦІЯ0033
Всього


Раніше ми давали склад збірної України на чемпіонат світу. На світову першість поїхали десять наших спортсменів.

Читайте також:

Чому перспективні спортсмени йдуть зі збірної Росії до України:

Реклама
Найважливіші та найцікавіші новини завжди під рукою
Спорт Сьогоднi в telegram-каналi Пiдпишись на RSS-канал Спорт Сьогоднi на Google News
Більше новин
Реклама
Історія однієї фотографії
Більше крутих фотографій
Спортивні історії
Хочу ще
Спортивні красуні
Більше красунь
Останні новини
Більше новин
БІЙ РОКУ
1xbet

Усик проти
Джошуа

Переможний гопак Усика!
Опитування
Дівчата покеру
PokerMatch

Фатіма
Де Мело

Нідерланди
Фото красуні
Рейтинг популярності
Наші спортсмени в Instagram
1
Василь Ломаченко Василь Ломаченко
1970К
2
Олександр Зінченко Олександр Зінченко
1436К
3
Олександр Усик Олександр Усик
1088К
4
Андрій Шевченко Андрій Шевченко
1007К
5
Еліна Світоліна Еліна Світоліна
804К
6
Іван Редкач Іван Редкач
666К
7
Володимир Кличко Володимир Кличко
625К
8
Андрій Лунін Андрій Лунін
504К
9
Дар'я Білодід Дар'я Білодід
501К
10
Олексій Торохтій Олексій Торохтій
429К
Рейтинг ТОП-100
Покер - це спорт!
Новини покеру
Чемпіонат України
#
Команда
І
Г
О
1
9
25:2
25
2
9
23:5
22
3
9
16:7
18
5
9
20:9
17
6
9
13:14
16
7
9
13:12
16
8
9
9:12
11
10
8
5:13
8
11
9
9:15
8
12
9
6:12
8
13
9
6:14
6
14
8
6:11
6
Показати бiльше

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти