Гравець НБА під час матчу збив офіціантку, яка розносила пиво

9 лютого 2015, 18:44

Баскетболіст "Брукліна" залишив без пінного напою фанатів

Центровий клубу НБА "Брукліна" Мейсон Пламлі, намагаючись під час гри з "Вашингтоном" наздогнати за бокову м'яч, штовхнув офіціантові з підносом, наповненим стаканами з пивом.

Інцидент трапився в кінцівці першої чверті за рахунку 28:18 на користь "Вашингтона". Гравець, зріст якого становить 211 сантиметрів, не зміг утримати рівновагу і перекинув дівчину, яка, в свою чергу, розлила пиво на майданчик. Матч був зупинений на кілька хвилин, поки стюарди НЕ відтерли паркет від пінного напою.

Український штангіст "порвав" усіх у Москві

Вимушена пауза не допомогла команді Пламлі переломити хід невдало складалася гри. "Нетс" смотрелись невиразно і в підсумку поступилися з рахунком 77:114.