Карта сайту


Роки:



04 вересня 2020:

Нідерланди дотиснули Польщу, яка виглядала беззубо без Левандовського
18-річна українка з травмою ледь не довела до непритомності колишню першу ракетку
"Синя ескадра" йде на Джеко: де дивитися матч Італія – Боснія і Герцеговина
Збірна України не змогла стримати Швейцарію на піску
Нідерланди – Польща: онлайн матчу Ліги націй
Нідерланди – Польща: де дивитися суперматч Ліги націй
Нідерланди двічі заб'ють Польщі: прогноз на матч Ліги націй в Амстердамі
Кінець історії розставання Мессі і "Барселони": Лео оголосив, де продовжить кар'єру
"Київ-Баскет" вірить в Мессі
Наречена здала поліції колишнього гравця "Реала": звинувачують в поширенні дитячих фото
Найдорожчий футболіст української Прем'єр-ліги грає в "Динамо"
"Сумую за телефонним дзвінком від мами": який подарунок хотів би тренер "Шахтаря"
Зірка Формули-1 потрапив в аварію під час тренування перед Гран-прі Італії
Прогноз на Лігу націй: чи зможе Польща обіграти Нідерланди вперше за 41 рік
У футболі нова хвиля коронавірусу: хворобу підхопили гравці збірної Франції, "Атлетіко" і "ПСЖ"
"Реал" приховав справжню суму трансферу Азара: її дізналися після спроби шахрайства
"Барселона" готова безкоштовно розлучитися з чемпіоном світу
Захисник "Шахтаря" Додо: "Наша команда – друга сім'я для Луїша Каштру"
Ярмоленко обійшов Шевченко і став кращим в збірній України за системою "гол+пас"
Степаненко розповів про вимоги Шевченка в матчі зі Швейцарією
Дебютант збірної України: "Шевченко закликав сміливо йти вперед, це призвело до голу"
Зінченко – про диво-гол збірній Швейцарії: "Ставлю всі свої нові зуби, що бив по воротах"
Маліновський похвалив дебютантів збірної України: "Молодці! Довели, що їх не дарма викликали"
Тренер збірної Швейцарії: "Україна продемонструвала, чому у неї такі блискучі результати"
Відео голів та огляд матчу Україна – Швейцарія
"У мене не було шансів відбити удар Зінченка": зізнання голкіпера збірної Швейцарії
"Мої рішення себе виправдали": Шевченко прокоментував перемогу України над Швейцарією
Алієв потрапив у скандал з тролінгом Луческу (фото)
"Присягаюся усіма новими зубами, що я бив": Зінченко – про свій шедевральний гол у Лізі націй
Німеччина втратила перемогу на останніх секундах, і Україна очолила групу
Україна очолила "групу смерті" в Лізі націй: усі результати першого ігрового дня