Карта сайту


Роки:



20 серпня 2020:

Ліонель Мессі сказав новому тренеру "Барселони", що йде з команди
"Баварія" вийшла на перше місце в рейтингу кращих клубів Європи за п'ять років
Артем Кравець пішов на фінансові втрати заради повернення в "Динамо"
Легендарному партнеру Андрія Шевченка видалили пухлину
Новим наставником найбільш українського клубу Бельгії став тренер, який відкрив світу Роналду
Повернення героя Валенсії: Артем Кравець знову став гравцем "Динамо"
Мессі перервав відпустку заради розмови з новим наставником "Барселони" про своє майбутнє
Геніальний європеєць переписує рекорди НБА: впало досягнення самого Абдул-Джаббара
Стало відоме ім'я головного арбітра фіналу Ліги чемпіонів
Страшна смерть російської повітряної гімнастки на змаганнях у Москві
Син Зідана познайомив батька з коханою, яку пригледів у партнера по "Реалу"
На матч проти України в збірну Іспанії викликали всього двох гравців "Барселони"
Команда Реброва пробилася в наступний раунд Ліги чемпіонів і зустрінеться з "Селтіком"
Поки Зінченко грав, його космічно красива дружина пила портвейн і зводила з розуму біля басейну
"Шахтар" повернув з оренди чемпіона світу, але "загубився" Малишев: заявка на сезон
"Морячки "Динамо": фанати іронічно оцінили нову смугасту форму київського клубу
Левандовскі поставив воротаря "Шахтаря" Пятова врівень з Буффоном
Божевільний кидок з центру поля і історичний рекорд НБА від вундеркінда "Бостона"
"Я ненавиділа себе, у мене були істерики": відома українка мало не кинула теніс
Кращому боксеру світу пропонують 40 мільйонів доларів за бій з Головкіним
"Пощастило, що не пропустили від "Ліона" на початку матчу": зізнання капітана "Баварії"
Через зараження у команді чемпіон Словаччини не може грати в Лізі чемпіонів основою
Коли українці стартують в єврокубках: календар нового сезону Ліги Європи
Левандовський в гонитві за рекордом Роналду та інші інтриги фіналу Ліги чемпіонів
Німецьку машину не зупинити: "Баварія" вийшла у фінал Ліги чемпіонів в 11-й раз!