Карта сайту


Роки:



29 червня 2020:

Ви його не впізнаєте! Кріштіану Роналду зробив нову зачіску – "як у брата Паніти"
"Ти мусиш пройти мене": український боксер перед боєм пригрозив чемпіону світу зі США
"Гаряча, як завжди": українська чемпіонка і красуня відсвяткувала День молоді в новому вбранні
Грози, зливи й фанати на трибунах: "Металіст" вирвався в лідери Першої ліги, "Рух" вилетів з трійки
Ніяк не награється: "Ювентус" продовжив контракт з 42-річним легендарним Буффоном
Онлайн інтригуючої Першої ліги України: відеотрансляції матчів 21-го туру
"Срна – мій асистент, але він може мене звільнити": тренер "Шахтаря" – про співпрацю з хорватом
Сексуальна стрибунка початку тиждень з масажу сідниць: "Не забувайте приділяти час собі та своєму тілу"
Ребристий і підвищує точність: у чемпіонаті Англії представили футбольний м'яч на наступний сезон
Тренер "Ворскли" – юному герою півфіналу Кубка України: "Тепер знову будеш третім воротарем"
Сільська команда Прем'єр-ліги збирається наступний сезон розпочати на новому стадіоні
"Не заходьте в роздягальню чемпіонів у костюмі": тенісист Стаховський потрапив під "душ" в Угорщині
За перемогу над "Динамо": найкращими в турі Прем'єр-ліга назвала футболіста і тренера "Десни"
"Бронють Туреччину. А сенс?": сексуальна дружина динамівця зізналася, куди хоче махнути на канікули
У "Карпат" немає грошей навіть доїхати на матч до Маріуполя – клуб на межі припинення існування
Володимира Шарана в "Олександрії" може замінити колишній тренер київського "Динамо"
Український штангіст розповів, за що на нього після допінг-скандалу образилася дружина
Фанати "Ліверпуля" святкували чемпіонство, затягуючись білим порошком з поліцейського кашкета: відео
"Барселона" звільнить свого головного тренера: причини відставки Сетьєна і ім'я нового наставника
Влучила! Новозеландська гольфістка жбурнула сокиру з неймовірною точністю
Скандал з "ескімосом": зірку американського футболу вигнали з команди за гомофобію
"Це новий Яя Туре від Селюка": агент Мілевського потролив новачка "Динамо", який забив у свої ворота
"Реал" обставив "Барселону": огляд переможного матчу команди Зідана у Каталонії
Цього тижня знаменитий український клуб оголосить про зняття з Прем'єр-ліги – джерело
Дівчина-лезо: українська спортсменка вразила своєю фігурою в Шарм-ель-Шейху
Перший тренер чемпіонату України, звільнений після карантину, відразу знайшов нову роботу
Воротар "Баварії" під сміх партнерів потренувався зі "Срібною салатницею"
"Ми – в темі": тренер "Десни" розкрив секрет першої в історії домашньої перемоги над "Динамо"
Роналду відірвався на 33 тисячі євро: з'явилися фото гарячого вікенду Кріштіану
Заміна для Михайличенка: Леоненко назвав ідеального тренера для "Динамо"
Зінченко з "МанСіті" потрапив на "Арсенал": відео голів всіх матчів 1/4 фіналу Кубка Англії
Супергол п'ятою Циганкова, жах Каргбо і сенсація від Чернігова: огляд матчу-трилера "Десна" – "Динамо"
Прогноз, розклад і результати 28-го туру чемпіонату Італії