Карта сайту


Роки:



21 квітня 2020:

Знаменитий боєць змішаних єдиноборств Макгрегор претендує на пост президента Ірландії
Карантин пом'якшили – футболісти побігли тренуватися. Але поки що в масках і на відстані
"Джокович проти вакцини? Я жахаюсь!" Олімпійська чемпіонка з Італії в шоці від слів зірки тенісу
Дивимось футбол на карантині: трансляція ретроматчу "Шахтар" – "Металіст", в якому забили 9 голів
В УЄФА обговорювали божевільну ідею розподілу путівок в єврокубки без догравання чемпіонатів
Найкраща тенісистка планети на карантині плутає дні і грає в гольф зі стінкою
Коронавірус біля президента: хокеїст команди Лукашенка заразився новою інфекцією
Шокуючі подробиці від гравця італійського клубу: "У нас до пандемії перехворіли майже всі"
Футболіста збірної України сватають в англійську Прем'єр-лігу в клуб Ярмоленка
За смерті заплатите! Сім'ї загиблих у катастрофі вертольота баскетболіста Кобі Брайанта подали в суд
Вперше за 63 роки "Барселона" продасть назву свого знаменитого стадіону "Камп Ноу"
Колишній футболіст "Шахтаря" втік від дівчини, що їхала на карті, і викликав пілота Формули-1
"Можна дограти чемпіонат України і за 10 днів": тренер претендента на Лігу чемпіонів дав свою пораду
Красуня Левченко лопає чізбургери, Білодід на стилі, а Годунко показала піжаму: зірки спорту – на карантині
Американському боксерові довелося вибачатися за расистську образу Ломаченка
Футболіст, який заробляє 350 тисяч в тиждень, відмовився піти на скорочення в 12,5 відсотка
"За топ-6 були обіцяні преміальні": форвард "Колоса" про гроші за еліту і що на них можна купити
"Поверни мені чоловіка": футболіст "Шахтаря" змінився на карантині до невпізнання
10 років без володаря кілець: геніальний син текстильника, якого вигнали з газети, врятував Олімпіаду
Коронавірус б'є по легендам: турнір пам'яті Лобановського в Києві не відбудеться
Власники стадіону в Росії з дахом, який протікає, хочуть від УЄФА компенсації за перенесення Євро-2020
Час на карантині працює на Федерера: після операції великому з ракеткою допомогла стіна
В океані немає карантину: чарівна серфінгистка в купальнику підкорює хвилі
"Ось він, миленький-рідний, будинок мій дорогий": Усик показав свою карту України і тату, про які шкодує
На пост президента української Прем'єр-ліги претендує тільки один кандидат
"Коронавірус – це "замут" верхівок": відомий російський боксер розповів, що думає про пандемію
UFC скасував чотири турніри після виявлення коронавірусу у "Кіборга"
"Після гри старі йдуть пити пиво в "гендель": зірка "Динамо" – про дитинство і топовий захист киян
Починала з 25 000 і злетіла до небес: з молотка пішла "майка мрії" Майкла Джордана
Знайшовся французький футболіст, якого оголосили зниклим в ОАЕ під час карантину
Марадона – самий технічний футболіст в історії: Роналду і Неймар не потрапили у ТОП-10
Тенісистам загрожують дуже великі штрафи через "Ролан Гаррос": Світоліна незадоволена і сказала чому
В Італії прийняли офіційне рішення про майбутнє чемпіонату країни
"Поки не буде знята заборона на перельоти": промоутер розповів, коли відбудеться бій Ломаченко
"Я не відчував своє тіло": як "Американський Кіборг" першим з UFC боровся з коронавірусом