Карта сайту


Роки:



12 квітня 2020:

Чемпіонат Англії планують дограти в режимі "турбо", щоб уникнути фінансової катастрофи
"Динамо" виходить з карантину: вже в понеділок пройдуть перші тренування на базі – ЗМІ
Дружина колишнього капітана "Динамо" показала, як за допомогою зітхання зробити чоловіка щасливим
"Я почав писати свої думки, це мені дуже подобається": гравець "Динамо" розповів про карантин
Колишній півзахисник "Динамо" Алієв оприлюднив результат свого тесту на коронавірус: фото
У Тунісі за допомогою вертольота розігнали футбольний матч, який проходив під час карантину
Зірка "Реала" намагається зав'язати з булочками під час карантину
"До вересня не так вже й далеко": Нурмагомедов натякнув на свій наступний бій
Господар відомого баскетбольного клубу звільнив 45 тисяч людей через пандемію: "Я зробив це заради них самих"
Футболіст був застрелений біля свого будинку в Еквадорі: його з кимось переплутали
"На мені знову росте волосся": легендарний італійський футболіст переміг страшну хворобу
"Як з дружиною після зборів": футболіст "Динамо" розповів, яким буде перший матч після карантину
Тренер італійського клубу попрацював "пасхальним кроликом", подарувавши шоколадні яйця гравцям команди
Ефектна дружина непереможеного українського боксера вразила еротичним танцем
"Динамо" Брест – "Іслоч": відеотрансляція матчу команди Мілевського і Хачеріді в чемпіонаті Білорусі
Макгрегор віщує революцію в Ірландії через пандемію коронавірусу
"Це буде фарс": тренер, якого звали в збірну України, гостро висловився про чемпіонство "Ліверпуля"
Помер легендарний гравець топклубу і чемпіон світу в складі збірної Англії
Яйця без декольте: Мессі показав подарунки, якими ощасливив своїх дітей на Великдень
"Все огородили парканом": ексворотар збірної України розповів про карантин в Азербайджані
Не стало легенди Формули-1: "синонім швидкості" програв інфекції дихальних шляхів
Після коронавірусу футбол уже не буде колишнім: в Англії на карантині змінили правила гри
Роналду разом із сім'єю побажали всім щасливого Великодня
Ефект коронавірусу: знаменитий забіяка з НХЛ через пандемію майже припинив пиячити
"Я використаю проти тебе циганський стиль": батько Ф'юрі прийняв зухвалий виклик від бодібілдера
Легіонер "Динамо" назвав гравців, які вже зараз можуть грати в ТОП-чемпіонаті
"Не врубаюсь. Це взагалі законно?" Дружина футболіста-кримінальника в шоці від штрафів за порушення ізоляції
"Після гри потрібен був кисневий балон": гравець "МЮ" згадав першу зустріч з Роналду
Бавимося вдома: українська тенісистка продемонструвала реакцію зі стрибками на "драбинці"
Українець увійшов в дивний рейтинг найгірших чемпіонів Англії
У цей день 40 років тому США оголосили бойкот літнім Олімпійським іграм-1980 у Москві
Сьогодні день народження у кращого бомбардира "Шахтаря": він увійшов в історію Ліги чемпіонів
Оце так! В Італії глядачів на футбольні стадіони не пустять до кінця 2020 року
В Америці поспішають відновити хокейний сезон уже в травні, але з певними обмеженнями
У Неймара новий вітчим: він на п'ять років молодший за зіркового футболіста
Сексуальна Бех, втомлена Світоліна, Пасха від Костюк, вірші СаШо: огляд соцмереж українських спортсменів
Як будуть виглядати зірки футболу, якщо їм поміняти зачіски: смішна добірка
Так і народити можна: знаменита футболістка тренується на дев'ятому місяці вагітності
Чекати доведеться довго: в Монреалі скасували тенісний турнір, який повинен був пройти в серпні
В УЄФА визначилися, коли дограють єврокубки нинішнього сезону
Вилікувався за два дні: легенда "Ліверпуля" виписаний з лікарні після діагнозу коронавірус
Знаменитий футболіст "Барселони" і "Ювентуса" на католицький Великдень відзняв смішний ролик
Дружина вкрала гроші і кинула боксера, якого Гвоздик відправив у кому – його мати подала позов
Український легіонер увійшов в число найкращих гравців європейського національного чемпіонату
Не дочекалася закінчення карантину: переможниця Уїмблдону завершила кар'єру
Клуб Моурінью через величезні борги продає свого кращого футболіста, але за рекордну суму
"Хто дав їм право чіпати мої гроші?" Легіонер обурюється рішенням російського клубу
В Англії придумали, як дограти чемпіонат – навіть з глядачами на трибунах
Досвідчений український спортсмен погорів на допінгу – прощавайте, Олімпійські ігри
Вірусолог: "Футбольні матчі або музичні фестивалі останніми повернуться в наше життя"