Карта сайту


Роки:



27 березня 2020:

Від гарячої латини до леопардового топа: новий танцювальний виклик української прими на карантині
"Завтра спорту в Україні не залишиться": глави українських федерацій звернулися до Президента та ВР
"Я ледве міг дихати": зірка "Ювентуса" вже здатний рухатися і описав свої симптоми коронавірусу
"А якщо у Хабіба коронавірус?": Коментатор UFC боїться працювати на поєдинку росіянина – він проклятий
"У судді піднялася температура – обидві команди вирішили не виходити": українець – про паніку в Японії
"Заяву написав я сам, а те, що не продавалися гравці – маячня": Рафаїлов про звільнення з "Зорі"
Франція – Україна: відеотрансляція матчу команди Шевченко на "Стад де Франс" 27 березня
Вибори президента української Прем'єр-ліги переносяться через коронавірус і надзвичайну ситуацію
Зінченко зіграє за "МанСіті" проти "Реала", не дивлячись на карантин і пандемію: час трансляції
Телеведучий Павло Черепін про карантин: "Моїй коханій не пощастило – я знаю тисячі анекдотів, і деякі з них пішли на третє коло"
Боб Арум сподівається врятувати один чемпіонський бій українця в травні, а для Ломи шукає арену
Перший український спортсмен заразився коронавірусом: де він знаходиться і в якому стані
"Барселона" – перший топ-клуб, якому загрожує банкрутство": вірус може звалити і каталонського гранда
"Як тільки вони заспівали, я тут же заплакав": що неймовірно розчулило головного тренера "Ліверпуля"
"Я весь час засмучуюсь, коли їжджу в Італію": Харлан – про життя на дві країни і супервумен Білодід
Ноєру – 34: на вигляд, як Том Хенкс, отримує в два рази більше за Ярмоленка, а коштує, як шість Луніних
Врятував Англію від ганьби і загинув, погнавшись за кішкою: 57 років тому пес знайшов вкрадений кубок світу
"Ви не бачили, як Мессі плаче": "ховрах" з Мексики назвав головну несправедливість світового футболу
Головний тренер "Шахтаря": "Поїздка в супермаркет зараз складніша, ніж гра з "Манчестер Сіті"
Переміг хворобу століття: від коронавірусу вилікувався бос сербського футболу
"Потрібне повне перегравання сезону": в Англії озвучений варіант, який позбавляє "Ліверпуль" чемпіонства
Дівчина підставила лідера "Ювентуса": йому загрожує штраф за порушення карантину
Ставки на "матч-привид": в українському футболі розгорається скандал навколо гри, якої не було
Футболіст анонімно пожертвував гроші на боротьбу з коронавірусом, але мер розкрив його особистість
"Прикутий до ліжка, але посміхається, коли дивиться футбол": як себе почуває гравець "Аякса" після коми
Футболісти напружилися: клуби України вже дізнаються, чи можна не платити гравцям на карантині
Розминка перед Ярмоленком: Зінченко на карантині обіграв росіянина з "Зеніта"
Коронавірус "вигнав" суперника Ломаченка з Нью-Йорка: у Лопеса – проблеми з диханням
Ось тому спорт скасували: під час передолімпійського турніру три боксера підхопили коронавірус