Карта сайту


Роки:



15 березня 2020:

Чому в Італії так багато заражених коронавірусом: заява агента легіонерів "Динамо"
Суперник українця Малиновського по Лізі чемпіонів заразився специфічним коронавірусом
Найдорожчий український футболіст розповів, як рятується від коронавірусу і що тепер робити збірній
Прогноз, розклад і результати 23-го туру чемпіонату України
"Олімпік" зіграв внічию з "Ворсклою". Цей матч може стати останнім в чемпіонаті через коронавірус
Крах міфу: Роналду не віддасть свої готелі під лікарні для тих, хто заразився коронавірусом
Катастрофічна нічия для Михайличенка з тисячним голом Русина: огляд матчу "Динамо" – "Десна"
Через коронавірус "Динамо" втрачає ЛЧ: чемпіонат України можуть закінчити, затвердивши нинішню таблицю
Бій Ломаченко – Лопес опинився на межі перенесення через коронавірус
В українському хокеї відмовилися від рукостискань через коронавірус: дивіться, що вигадали замість цього
"Динамо" через фейл Караваєва втратило перемогу над "Десною" і вибуло із зони Ліги чемпіонів
Через коронавірус Україна терміново евакуювала з Франції своїх регбістів
Чемпіонат України – на межі припинення через коронавірус: заява тренера "Шахтаря"
Лайфхак від фанатів "Зорі": в матчі за порожніх трибун з "Шахтарем" команду підтримали за допомогою дрону
В команді, проти якої днями грав українець Малиновський, зафіксовано п'ять хворих на коронавірус
"Динамо" – "Десна": онлайн трансляція чемпіонату України
Як "Зоря" з шедевром від Михайличенка обіграла "Шахтар": огляд центрального матчу Прем'єр-ліги
Відеотрансляція матчу "Динамо" – "Десна" в чемпіонаті України
"Хочу вам зізнатися. Я хворий. Це новий вірус": Усик зробив заяву про своє самопочуття
Де дивитися матч чемпіонату України "Динамо" – "Десна"
"Зоря" сенсаційно обіграла "Шахтар" в чемпіонаті України і вийшла на друге місце
"Думаю, Володимир Кличко хоче повернутися на ринг: колишніх не буває", – директор K2 Promotions
"Динамо" переможе "Десну": прогноз букмекерів на матч чемпіонату України
В іспанському футболі три випадки зараження коронавірусом
Підручний розповів про прощання з Фуркадом: "Мартен для мене не кумир, але я рівнявся на нього"
"Зоря" – "Шахтар": онлайн-трансляція матчу чемпіонату України з футболу
"Люди – руйнівники", – майбутній суперник Усика назвав коронавірус геноцидом
Де дивитися центральний матч туру в чемпіонаті України "Зоря" – "Шахтар"
Пряма відеотрансляція матчу "Зоря" – "Шахтар"
"Зоря" не зможе зупинити "Шахтар" в матчі чемпіонату України і пропустить двічі
Залишок сезону єврокубків можуть провести за системою "Фіналу чотирьох"
Найкорисніший гравець НБА на карантині вирішив пограти на гітарі – його потролили
Дружина інфікованого коронавірусом тренера "Арсеналу" розповіла про його самопочуття
Будинок футболіста "Тоттенхема" пограбували, поки він був на грі – дружині і дітям погрожували мачете
Зірковий футболіст "Манчестер Сіті" спростував наявність у нього коронавірусу
"Моя любов, моє серце, мій ангел": Флойд Мейвезер сумує за загиблою колишньою дружиною
Чемпіонат Італії може поновитися в травні, але без глядачів
Одноклубник українського баскетболіста в НБА інфікувався коронавірусом
Чемпіонат Німеччини втратить більше 700 мільйонів в разі дострокового завершення сезону
Українська красуня Марина Мороз перемагає в Бразилії: всі результати UFC Fight Night 170
Клуби англійської Прем'єр-ліги не мають наміру визнавати сезон таким, що не відбувся
Тренер Олександра Гвоздика вважає, що Ломаченко може програти Лопесу
Роналду переробить свої готелі на безкоштовні лікарні для осіб, що заразилися коронавірусом
"Здається, у мене – вірус": дружина футболіста Артема Кравця поділилася своїми страхами
Доля продовження чемпіонату Англії вирішиться 19 березня