Карта сайту


Роки:



08 вересня 2019:

Розклад, результати і трансляції матчів відбору на Євро-2020 8 серпня
Румунія мінімально здолала Мальту: огляд матчу відбору на Євро-2020
Огляд матчу Грузія – Данія у відборі на Євро-2020
Екс-динамівець допоміг Швейцарії розгромити Гібралтар: огляд відбіркового матчу на Євро-2020
Ломаченко може повернутися на ринг ще в цьому році: промоутер назвав ім'я потенційної жертви
Donbass Open Cup повернувся додому: ХК "Донбас" у вирішальному матчі обіграв "Краковію"
Зігнали злість на команді другої ліги: "Динамо" розгромило "Кристал"
Ганьба в кваліфікації і перемога на радість уболівальникам: підсумки Гран-прі Формули-1 в Італії
Мхітарян стріляє дуплетом: огляд матчу Вірменія – Боснія у відборі на Євро-2020
З Михайличенком не розмовляють: динамівці передали свої претензії тренеру через Євтушенка
"Феррарі" вперше з 2010 року виграла домашній Гран-прі Формули-1: Леклер знову обставив "Мерседес"
Чемпіон здувся: Ентоні Джошуа налякав фанатів зовнішнім виглядом напередодні реваншу з Руїсом
Поряд з Англією і Бельгією: у збірної України найкращий захист у відборі на Євро-2020
П'яного гравця "Челсі" побили за те, що чіплявся до чужої дівчини в нічному клубі
Лазер-ран і заплив під дощем: Як у Будапешті пройшов чемпіонат світу з сучасного п'ятиборства
"По суботах завжди весілля": Після поразки з великим рахунком у Вільнюсі влаштували салют
"У мене і до голу непогані удари були": Малиновський поділився емоціями від гри з Литвою
"Я на таких полях грав ще на початку кар'єри": Степаненко прокоментував матч з Литвою
"Шева завжди одягається стильно і солідно": Яремчук оцінив образ головного тренера
"Чому мені має бути прикро?": реакція Коноплянки на невихід на поле
Хокейний клуб "Донбас" здобув дві "сухі" перемоги в Кубку Донбасу
"Наступний олімпійський чемпіон": каратистка Терлюга взяла "золото" на турнірі в Токіо
Два срібла і одне золото: українські гімнасти виграли п'ять медалей на етапі Кубка світу
"Аталанта" і "Манчестер Сіті" відсвяткували перемогу збірної України
Помстилася за Світоліну: молода канадка сенсаційно обіграла екс-першу ракетку світу в фіналі US Open
Привіт, Євро-2020! Всі варіанти для збірної України після перемоги над Литвою
"Плани на Євро-2020? Нас там ще немає": Шева – про Литву, Ярмоленка і Нігерію
Як Нурмагомедов задушив Порьє: відео чемпіонського бою на UFC 242
Битва суперників України: як Роналду в божевільному матчі розгромив на виїзді Сербію
Достроково: Нурмагомедов задушив Порьє і захистив чемпіонський титул