Карта сайту


Роки:



04 листопада 2019:

Дербі Турина на користь Роналду, перемоги "Інтера" і "Роми": розклад і результати 11-го туру Серії А
Бейл вимагає продати його в Китай і може більше не зіграти за Реал "
Знаменитий український боксер залишив спорт і працює далекобійником у США
Матч "Копенгаген" – "Динамо" в Лізі Європи обслужить менеджер по роботі з клієнтами
Вперше після інфаркту: Ікер Касільяс провів перше за півроку тренування на полі
"Кардіффу" загрожує трансферна заборона за відмову платити за загиблого футболіста
Юрист із Німеччини розсудить доленосний матч "Шахтаря" в Лізі чемпіонів
Юна українка претендує на звання "Висхідна зірка" світової легкої атлетики
Сабо: "Шахтар" буде злим в матчі з "Динамо", а це дуже важливо в таких поєдинках"
Чотири чемпіони, три – на підході: підсумки єврочемпіонатів для українців
Футбол для всіх: "Шахтар" запустив проект для дівчаток з інтелектуальною інвалідністю
Вперше за сім років: найкраща тенісистка України завершила сезон без трофеїв
"Евертон" озвучив наслідки жахливої травми Андре Гомеша
"Прометей" палаєв Суперлізі: новачок очолив еліту, а кияни підписали центра з Франції
Вперше за 17 років Федерер не піднявся до топ-2 рейтингу, який очолив Надаль: українці за сотнею
Переможна зв'язка: гравцем туру в УПЛ став півзахисник "Олександрії", а тренером – Вісенте Гомес
"Я хочу зламати обличчя Альваресу і заробити грошей": боєць UFC Масвідаль кинув виклик Канело
Особистий рекорд Ястремської і сезон на шістку Світоліної: новий рейтинг WTA
Український прапор з надірваними краями: дивіться патріотичне тату асистента Шевченка
Божевільні стрибки на лижах в воду: українські фрістайлісти завершили збори в Білорусі
Ребров не повертається до Києва: "Ви хочете, щоб у "Динамо" було, як зараз в "Реалі"?
Альварес відмовиться від пояса Ковальова: що кажуть у команді мексиканського чемпіона
Бігла, як богиня: українка Єлістратова вириває срібло Кубка світу з триатлону в Перу
До Шумахера залишився один титул: Хемілтон у США достроково став чемпіоном Формули-1
"Динамо" співають такі дифірамби, які не співають навіть мої коти": Леоненко висловився про матч киян із "Шахтарем"
Усик навіть обідає в рукавичках: епічне фото українського боксера в ресторані
"Діжон" шокував "ПСЖ", а суперник "Олександрії" обіграв "Монако": результати чемпіонату Франції