Карта сайту


Роки:



23 жовтня 2019:

"Ми дебютанти, але я бачу, що хлопці готові до цього протистояння": Шаран – про матч з "Сент-Етьєном"
Мессі увійшов в історію Ліги чемпіонів і "переплюнув" Роналду
"Лейпциг" здійснив камбек із "Зенітом": голом за росіян відмітився Ракицький
"Аякс" – "Челсі": VAR "вкрала" гол амстердамців, а Міші приніс перемогу Лемпарду
Українське дербі на користь Києва: "Київ-Баскет" виявився сильнішим від "Дніпра" в Кубку Європи FIBA
Ігор Жданов став членом ради засновників Всесвітнього антидопінгового агентства
Українець Марченко пробився до наступного раунду престижного турніру ATP
"Динамо" U-19 пройшло до другого раунду Юнацької Ліги чемпіонів
Сімферополь у вогні: горить колишній стадіон перших чемпіонів незалежної України з футболу
Ястремська сміла хорватку на малому чемпіонаті світу з тенісу: відео суперударів українки
Нокдаун для кривдника Кличко: Тайсона Ф'юрі завалив американський "бомж"
Ярмоналду! "Вест Хем" ефектно привітав Андрія Ярмоленка з 30-річчям
Світоліна на стилі прибула в Китай захищати титул чемпіонки світу з тенісу
Як у Макгрегора: "Олександрія" не може вилетіти до Франції на матч Ліги Європи
Українське дербі в єврокубках: де пройде битва без права на помилку
"Шахтар" – все одно фаворит: розклади на вихід у весняну частину Ліги чемпіонів після 2:2 з Загребом
Смертельний укол: чемпіонку Паралімпійських ігор відправили на той світ на її прохання
Найбільші кільця в історії у "Динозаврів": чемпіона НБА нагородили на старті сезон
Я тобі не вірю: захисник "Шахтаря" розкритикував VAR у Лізі чемпіонів
Опального колишнього віце-президента Олімпійського комітету Росії заарештували в США
Малиновський названий кращим гравцем "Аталанти" в матчі проти команди Зінченка
Тренер Загреба відмітив хитрість "Шахтаря", яка позбавила хорватів перемоги в матчі з "гірниками"
Коноплянка в гніві після Ліги чемпіонів: "Цей суддя дістає нас всюди, особливо мене"
"Шахтар" – "Динамо" Загреб: відео голів та кращих моментів матчу Ліги чемпіонів
Мбаппе переписав історію, розгромивши кривдників "Динамо": огляд матчу "Брюгге" – "ПСЖ"
Макгрегор вирішив не мовчати: реакція Конора, коли він дізнався про минуле Володимира Зеленського
"Шахтар" проти "Динамо" та інші матчі: розклад і результати матчів Ліги чемпіонів вівторка
"Ювентус" – "Локомотив": онлайн битви в Турині, яка на 50% гарантує італійцям вихід з групи