Зірки збірної Франції ледь не зганьбилися в матчі з молдаванами

15 листопада 2019, 10:38
Підопічні Дідьє Дешама здобули вольову перемогу, але не гарантували собі перше місце в групі

/ Фото: UEFA.com

Серед низки четвергових матчів несподівано інтригуючою вийшла зустріч у Франції, де чинні чемпіони світу гарали з абсолютними аутсайдерами з Молдови. Читайте про всі результати відбіркового дня чемпіонату Європи.

На знаменитому стадіоні "Сен-Дені" господарі примудрилися пропустити вже на 9-й хвилині гол від Вадима Раце. А потім зіркові Жиру, Мбаппе, Грізманн, Канте і Ко довго билися для досягнення позитивного результату. На 35-й хвилині в неоднозначній ситуації з можливим нападом на воротаря Рафаель Варан рахунок нарешті зрівняв – 1:1. А ось перемогу вирвати французам вдалося лише на 79-й хвилині з пенальті. Автором переможного голу став Олів'є Жиру.

Франція : Манданда, Павар, Дінь, Варан, Лангле, Коман (Лемар, 88), Канте, Толіссо, Мбаппе, Грізманн, Жиру.

Молдова : Кошелев, Посмаков, Жардан (Граур, 68), Фокша, Армаш, Гинсарь (Мілінчану, 74), Короп, Раце (Патраш, 81), Кочук, Іоніце, Плетіке.

Нагадаємо, що недільний суперник збірної України, команда Сербії, не без проблем мінімально виграла в Люксембурга.

Дізнайтеся, хто вже вийшов до фінальної частини чемпіонату Європи.