Зірки російського хокею влаштували бійку в матчі НХЛ

16 квітня 2019, 10:20
В результаті бійки гравець "Кароліни" отримав струс мозку

/ Фото: AFP

У 3-му матчі серії першого раунду плей-офф Кубка Стенлі між "Вашингтон Кепіталз" і "Кароліна Харрікейнз" (5:0) сталася бійка за участю російських нападників. У першому періоді зустрічі капітан "Вашингтона" Олександр Овечкін і 19-річний нападник "ураганів" Андрій Свєчников скинули рукавички і завдали один одному кілька ударів.

Свєчников не зміг встояти на ногах і покинув лід тільки за допомогою партнерів. Зустріч хокеїст продовжити не зміг. Гравці отримали обопільне вилучення на 5 хвилин.

The Charlotte Observer повідомив, що Андрій Свєчников міг травмувати голову і заробити струс мозку після бійки з капітаном Овечкіним. Відповідно до офіційного звіту, у 19-річного гравця – травма верхньої частини тіла. Точні терміни його відновлення не уточнюються.

Зазначимо, для Овечкіна ця бійка стала першою з грудня 2010 року, коли росіянин переміг захисника "Нью-Йорк Рейнджерс" Даніеля Жірарді.

Раніше ми опублікували гол року в НХЛ: хокеїст зубами закинув шайбу в ворота суперників. Джо Павелскі допоміг "Сан-Хосе" обіграти "Вегас" в першому матчі плей-офф.

Раніше ми писали, що хокеїст із Казахстану відправив росіянина в нокдаун ударом в голову просто під час матчу. Павло Акользін одним ударом відправив Кирила Петрова на лід під час матчу КХЛ.

Також ми писали, що  в матчі НХЛ суддя застрибнув на бортик і вдарив в обличчя хокеїста. Арбітр не помітив Джеймі Бенна і ударом в голову збив його з ніг.