Зіркова нічия в Мадриді: і без Неймара у "ПСЖ" є кому забити "Реалу"

27 листопада 2019, 11:01
Французька команда відіграла два м'ячі у іспанської протягом трьох хвилин в кінцівці зустрічі

/ Фото: UEFA.com

Найпривабливішим з точки зору вивіски у вівторок в Лізі чемпіонів був поєдинок на стадіоні "Сантьяго Бернабеу", де мадридський "Реал" приймав французький "Парі Сен-Жермен". Нагадаємо, вчора в цей же час "Шахтар" здобув у "Манчестер Сіті"в Англії нічию.

Матч в Іспанії виправдав сподівання вболівальників. Навіть незважаючи на те, що практично не мав турнірного значення: обидві команди гарантували собі вихід в плей-офф турніру. Щоправда, в результаті більше радості було у парижан, які відігралися з рахунком 0:2. Почалося, щоправда, для гостей все невдало – Карім Бензема на 17-й хвилині відкрив рахунок. Цей гол виявився першим для "ПСЖ" пропущеним в Лізі чемпіонів 2019/20. Дивіться, як французький форвард забив співвітчизникам.

У кінцівці першого тайму "Реал" зібрався подвоїти свою перевагу. Тібо Куртуа далеко вийшов з воріт і зрубав Мауро. Суддя навіть показав бельгійському воротареві червону картку, але потім захотів проконсультуватися за VAR, чи було порушення у штрафному майданчику. Врешті судді побачили фол ще на початку атаки проти "реаліста" Марсело і скасували видалення кіпера. Це викликало обурення у гравців обох команд. Дивіться найкращі моменти першого тайму.

Після перерви теж було весело. Коли на 79-й хвилині Бензема подвоїв рахунок, здавалося, все вирішено. Однак "ПСЖ" не здався і з 81-ї по 83-у хвилину двічі забив і відновив рівновагу – 2:2. Відзначилися Кіліан Мбаппе і Пабло Сарабія. Зоряний бразильський форвард Неймар вийшов на заміну з початку другого тайму, але особливої гостроти його дії не мали. До вашої уваги – огляд всього матчу.