Зірка збірної Аргентини Серхіо Агуеро знепритомнів у Росії

14 листопада 2017, 22:22
Футболіст знепритомнів у роздягальні команди і госпіталізований у Краснодарі

Серхіо Агуеро. фото AFP

Футболіст збірної Аргентини Серхіо Агуеро знепритомнів у роздягальні команди в перерві товариського матчу зі збірною Нігерії і був госпіталізований прямо зі стадіону в одну з лікарень Краснодара.

Зустріч збірних Аргентини та Нігерії пройшла в Краснодарі на полі стадіону однойменного клубу у вівторок, 14 листопада, і завершилася з рахунком 4: 2 на користь нігерійців. Агуеро забив гол на 36-й хвилині, але на другий тайм не вийшов, будучи заміненим на Даріо Бенедетто. Нагадаємо, що Нігерія сенсаційно обіграла збірну Аргентини, програючи 0: 2.

"У Агуеро були симптоми ліпотимії (непритомна реакція), тому він був направлений для проведення рутинних процедур в якості запобіжного заходу", – повідомляється в офіційному акаунті аргентинської команди в Twitter.

Збірні Нігерії та Аргентини є учасниками фінальної частини чемпіонату світу-2018 в Росії.

Як повідомляє канал TyC Sports, Агуеро знепритомнів у роздягальні під час перерви і був відправлений у найближчу лікарню, де він отямився, але перебуває під наглядом лікарів для встановлення причини непритомності.

Раніше в суботу, 11 листопада, Агуеро забив єдиний м'яч у товариському матчі Росія – Аргентина в Москві і приніс своїй збірній перемогу з рахунком 1: 0.