Зірка "ПСЖ" вирішив повторити легендарну "руку Бога", арбітр не оцінив кмітливість форварда

23 січня 2020, 08:26
Кіліан Мбаппе дуже хотів забити у ворота суперника

/ Фото: Reuters

Нападник "Парі Сен-Жермен" Кіліан Мбаппе отримав жовту картку за гру рукою в півфінальному матчі Кубка французької ліги, де його команда розгромила з рахунком 3:0 "Реймс".

В одному з епізодів 21-річний форвард збірної Франції, який є чемпіоном світу, зіткнувся з голкіпером, виявився ближчим до м'яча і з положення лежачи відправив його рукою за лінію воріт, проте арбітр розібрався в епізоді, скасувавши гол і пред'явивши Мбаппе жовту картку.

Найвідомішим голом, забитим рукою, є м'яч аргентинця Дієго Марадони в чвертьфіналі чемпіонату світу з футболу 1986 проти Англії. За рахунку 0:0 Марадона після подачі кутового на 51-й хвилині рукою переправив м'яч в сітку, і він був зарахований, після чого сам форвард назвав цей епізод "рукою бога".

У фіналі Кубка ліги "ПСЖ" зустрінеться з "Ліоном", який у другому півфіналі в серії пенальті здолав "Лілль".